کد خبر: 8897

لیگ کاراته باشگاه‌های کشور/

تیم کاراته آذرخودرو نوین قم در هفته سوم رقابت‌های لیگ کاراته جوانه کشور برابر شهرداری ساوه به برتری رسید اما برابر تیم همشهری خود، شهید بیطرفان قم مغلوب شد.

به گزارش قم خبر، در هفته سوم لیگ جوانه و آینده سازان کاراته باشگاه‌های کشور نمایندگان قم روی تاتامی رفتند که در یکی از مسابقات انجام شده، تیم کاراته آذر خودرو نوین قم برابر شهرداری ساوه پیروز شد.

در این مسابقه، کاراته کاهای قمی مجال خودنمایی به تنماینده استان مرکزی ندادند و موفق شدند با برتری در تمامی اوزان بخش کومیته، حریف خود را با نتیجه 10 بر صفر از پیش رو بردارند.

پیروزی آذرخودرو نوین قم برای شهرداری ساوه در شرایطی رقم خورد که این تیم در دیگر دیدار برگزار شده بخش کومیته، به دیدار تیم همشهری خود شهید بیطرفان قم رفت و در پایان با نتیجه 7 بر 3 برابر این تیم تن به شکست داد.

نماینده قم پیش از مسابقات و در هفته دوم، در بخش کاتا به مصاف یاران جوان هرمزگان رفت و این تیم را 10 بر صفر شکست داد و در مسابقات کومیته نیز برابر ارژن با قدرت عمل کرد و با پیروزی در بیشتر اوزان بخش کومیته، در مجموع امتیازات 16 بر 4 حریف خود را مغلوب کرد.

آذرخودرو پس از پیروزی برابر ارژن فارس در دیگر مسابقه کومیته هفته دوم به دیدار تیم همشهری خود شهید بیطرفان قم رفت و موفق شد حریفش را با نتیجه 15 بر 6 شکست دهد.

کاراته کاهای قمی در نخستین دیدار کومیته برابر یاران جوان هرمزگان قرار گرفتند و موفق شدند 21 بر صفر حریف خود را شکست دهند و گام نخست را در این مسابقات با اقتدار برداشتند.

این در حالی است که تیم آذرخودرو قم سال گذشته در سوپر لیگ کاراته بزرگسالان کشور برای نخستین بار حضور یافت و پس از تیم دانشگاه آزاد اسلامی، نایب قهرمانی این مسابقات را از آن خود کرد.

به غیر از آذر خودرو، تیم‌های ققنوس قم، پاس قوامین، شهید بیطرفان و صنایع شهاب گاز سوز قم نیز در مسابقات لیگ کاراته جوانه کشور حضور دارند و این در حالی است که سال گذشته، نمایندگان قم در لیگ‌های کاراته پایه کشور خوش درخشیدند و عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی را به دست آوردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری