کد خبر: 709

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: عملکرد خبرگزاری بسیار خوب و قابل تقدیر است، این خبرگزاری توانسته است رسالت امانت داری خود را در عمل نشان دهد.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنیم، اسماعیل کوثری با اشاره به رسالت رسانه های خبری در جامعه، اظهار کرد: مهمترین اصل در آگاهی بخشی رسانه های خبری، رسالت امانت داری در خبر است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اهمیت امانت داری خبری، افزود: حفظ و نگهداری و انتقال صحیح اخبار سبب حفظ مخاطبان یک رسانه است و صداقت رسانه ها سبب جذب مخاطبان ویژه است.

وی با تاکید به تقدیر از خبرگزاری تسنیم، تصریح کرد: عملکرد خبرگزاری بسیار خوب و قابل تقدیر است، این خبرگزاری توانسته است رسالت امانت داری خود را در عمل نشان دهد.

کوثری با ابراز امیدواری برای مسیر پیش روی خبرگزاری تسنیم، عنوان کرد: امیدوارم که این خبرگزاری بتواند همیشه در این مسیر صداقت و رسالت خبری خود ثابت قدم بماند و پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به درخواستش از رسانه های جمعی، گفت: انتظار داریم که رسانه های دیداری و شنیداری اخبار دقیق را منتشر کند تا مصاحبه شونده به مصاحبه کننده اعتماد کند.

وی با بیان عواقب بد بینی مخاطب به رسانه، خاطرنشان کرد: این بدبینی سبب می شود که مخاطبان رسانه ریزش کنند و از محبوبیت رسانه ها کاهش دهد و این بی اعتمادی سبب می شود که حتی اگر رسانه خبری صحیح را اطلاع رسانی کند بازهم مخاطب خبر را با رگه های از تردید دنبال کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری