دبیر هیئت پینگ‌پنگ استان قم از شانس بالای پینگ‌پنگ‌بازان استان برای کسب مقام در بخش انفرادی رقابت‌های پینگ پنگ قهرمانی دختران نونهال کشور در قم خبر داد.

خبرگزاری فارس: پینگ‌پنگ‌بازان قم برای کسب عنوان از مسابقات دختران کشور شانس بالایی دارند

يه گزارش قم خبر ، محمد عموئیان امروز در گفت‌وگو با فارس در قم اظهار کرد: با برنامه‌ریزی کمیته مسابقات فدراسیون پینگ‌پنگ از روز یکشنبه هفته جاری مسابقات پینگ‌پنگ رده سنی نونهالان دختر سراسر کشور به میزبانی قم آغاز شده است.

وی ادامه داد: جمعی از بهترین‌های این رده سنی که استعدادها و آینده‌سازان پینگ‌پنگ کشور در بخش بانوان محسوب می‌شوند از حدود 20 استان کشور در این دوره از مسابقات حضور دارند و به مدت چهار روز در قم با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

دبیر هیئت پینگ‌پنگ استان قم تصریح کرد: مسابقات قهرمانی پینگ‌پنگ رده سنی خردسالان و نونهالان دختر کشور قبلاً قرار بود در روزهای 26 تا 28 شهریورماه به میزبانی هیئت قم برگزار شود اما تقریباً پنج روز زودتر از موعد مقرر آغاز شد.

وی ادامه داد: براساس برنامه‌ریزی کمیته مسابقات فدراسیون پینگ‌پنگ، این دوره از مسابقات قهرمانی پینگ‌پنگ خردسالان و نونهالان کشور در بخش دختران از روز یکشنبه بیست و سوم شهریورماه آغاز شده است و امروز سه‌شنبه بیست و پنجم شهریورماه برترین‌های خود را خواهد شناخت.

عموئیان یادآور شد: تیم‌های شرکت کننده در این دوره از مسابقات پینگ پنگ دختران خردسال و نونهال قهرمانی کشور روز شنبه بیست و دوم شهریورماه وارد قم شده‌اند و بعد از برگزاری این پیکارها فردا قم را ترک می‌کنند تا بعد از آن آماده میزبانی رقابت‌های پسران کشور در مهرماه شویم.

وی خاطرنشان کرد: تیم هیئت پینگ‌پنگ قم نیز یکی از تیم‌های حاضر در این مسابقات بود اما با قبول دو شکست برابر تیم‌های تهران و هرمزگان از بخش تیمی حذف شد، با این حال امیدواریم که در بخش انفرادی بتوانیم در جمع برترین‌ها قرار بگیریم.

دبیر هیئت پینگ‌پنگ استان قم اضافه کرد: بعد از پایان این رقابت‌ها در قم، قرار است مسابقات قهرمانی خردسالان و نونهالان پسر کشور روزهای 26 و 28 شهریورماه به میزبانی هیئت پینگ‌پنگ استان قزوین برگزار شود و تیم قم نیز قطعاً در این پیکارها حضور می‌یابد.

وی گفت: قرار است تیم‌ها با چهار بازیکن شامل دو پینگ‌پنگ‌باز خردسال و دو بازیکن نونهال در این مسابقات حضور داشته باشند، ضمن اینکه طبق شرایط برگزاری اعلام شده هر تیم مجوز حضور سه بازیکن را دارد و با شرایط اعلام شده این تعداد به 4 بازیکن افزایش پیدا کرده است و ما تیمی قوی را به این دوره از بازی‌ها می‌‌فرستیم تا به مقام‌های اول تا سوم بخش‌های تیمی و انفرادی دست یابیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری