کد خبر: 589

با عقد قراردادی سه ساله /

صبای قم دروازه بان تیم ملی امید را با عقد قراردادی سه ساله جذب کرد.

به گزارش قم خبر و به نقل از تسنیم، عباس بختیاری دروازه بان آینده دار تیم فوتبال مقاومت تهران که البته به صورت قرضی در اختیار این تیم بود به صبا پیوست تا در کنار مهرداد طهماسبی و میلاد فراهانی وظیفه حراست از دروازه صبا را بر عهده بگیرد.

این دروازه بان جوان به دلیل انجام خدمت سربازی از راه آهن به مقاومت منتقل شده بود، سرانجام با عقد قراردادی سه ساله به تیم فوتبال صبای قم پیوست.

بختیاری از دروازه بانان دعوت شده به اردوی نخست تیم ملی امید کشورمان است و با حضور وی در دروازه سپید و مشکی پوشان شهر کریمه اهل بیت (ع) ، پرونده جذب دروازه بانان تیم فوتبال صبا بسته شد.

تیم فوتبال صبای قم پیش از این در پنجره نقل و انتقالات پیش فصل ،  پیروز قربانی مدافع با تجربه راه آهن سورینت، میلاد فراهانی دروازه بان داماش گیلاتن، حمیدرضا کاظمی هافبک سپاهان ،عباس قادیان مهاجم تیم خونه به خونه امیر کلا مازندران،  امید قربانی بازیکن سابق البدر بندر کنگ و جلال علیمحمدی بازیکن فجرسپاسی شیراز را به خدمت گرفته است.

این در حالی است که تمرینات تیم فوتبال صبای قم از عصر فردا در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم آغاز می شود و بازیکنان جدید صبا نیز در تمرین این تیم شرکت می‌کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری