کد خبر: 5218

تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولین ایثار قم در دیداری کاملا برتر از مرحله گروهی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر از سد تیم پگاه فارس عبور کرد.

خبرگزاری فارس: ایثار قم در جدالی سخت از سد پگاه فارس گذشت

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، در حالی که دیدارهای مرحله نخست از دور مقدماتی مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولین باشگاه‌های کشور در گروه نخست مقدماتی به روز پایانی خود رسیده، چهار تیم در این مرحله با یکدیگر پیکار می‌کنند.

در این مسابقات تیم‌های بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولین پگاه فارس میزبان رقابت‌های مرحله مقدماتی در گروه نخست، هیئت زنجان، ایثار قم و شهرداری آمل که یکی از تیم‌های با سابقه این مسابقات است، حضور دارند که به شکل دوره‌ای با یکدیگر مسابقه می‌دهند.

در نخستین دیدارهای این مرحله ابتدا تیم‌های بسکتبال با ویلچر جانبازان و ایثار قم و هیئت جانبازان و معلولین زنجان به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه در نهایت همانگونه که پیش‌بینی می‌شد با توجه به بازی خوب تیم ایثار قم به سود نماینده قم به پایان رسید.

اما در دومین دیدار این مرحله از رقابت‌های گروه نخست پیکارهای لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولین باشگاه‌های کشور، تیم‌های ایثار قم و شهرداری آمل به مصاف یکدیگر رفتند که در این دیدار زیبا، جذاب، مهیج و البته سخت و نفس‌گیر، این تیم ایثار قم بود که حریف خود را با اختلاف سه گل شکست داد.

دو تیم از آغاز تا پایان مسابقه جدال نزدیکی در نخستین دیدار خود از گروه نخست رقابت‌های بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولین داشتند و حتی در فاصله شش ثانیه به پایان مسابقه، امکان تساوی نیز وجود داشت اما در نهایت این تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولین ایثار قم بود که در فاصله دو ثانیه به پایان دو امتیاز دیگر از حریف خود گرفت و با حساب 58 بر 55 به برتری دست یافت.

در ادامه این رقابت‌ها ابتدا تیم‌های بسکتبال با ویلچر هیئت زنجان و شهرداری آمل از مدعیان قهرمانی این فصل در دیداری حساس مقابل یکدیگر صف آرایی می‌کنند که برنده این دیدار می‌تواند نسبت به صعود به مرحله بعد رقابت‌ها بیشتر از گذشته امیدوار باشد.

اما در آخرین دیدار گروه نخست از مرحله مقدماتی فصل جدید مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولین باشگاه‌های کشور در شهر شیراز تیم‌های بسکتبال با ویلچر ایثار قم و پگاه فارس میزبان بازی‌ها مقابل یکدیگر صف‌آرایی کردند که این دیدار با نتیجه 82 بر 67 به سود تیم ایثار قم پایان یافت.

در شرایطی که از هم اکنون برنامه دیدارهای دوم این رقابت‌ها نیز از سوی مسئولان برگزاری مشخص شده و بر اساس آن تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولین ایثار قم در سه بازی مرحله دوم در شهر شیراز مقابل حریفان قرار خواهد گرفت، ایثار قم با کسب سه پیروزی متوالی عنوان قهرمانی مرحله نخست را از آن خود کرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری