رئیس پلیس‌ راه فرماندهی انتظامی استان قم با بیان اینکه بلوار امام علی (ع) را نباید به‌عنوان یک کمربندی تلقی کرد زیرا این محور در شهر واقع ‌شده است گفت: باید مسئولان به فکر ایجاد یک کمربندی در خارج از شهر باشند.

خبرگزاری فارس: مسئولان برای کمربندی امام علی (ع) چاره‌اندیشی کنند

به گزارش قم خبر ، اردشیر جمشیدی‌راد در گفت‌و گو با فارس در قم، با اشاره به وقوع حادثه تصادف زنجیره‌ای در کمربندی امام علی (ع) اظهار کرد: در این حادثه تغییر مسیر سواری 206 و برخورد با تریلی موجب شد که این خودرو به لاین مخالف رفته و با یک خودرو سمند برخورد کرده و تصادفات دیگر به وقوع پیوست.

وی با بیان اینکه کمربند امام علی (ع) به دلیل شرایطی که دارد آبستن حوادث است گفت: ماه گذشته نیز در این کمربندی تصادف خونینی رخ داد که در آن حادثه پنج نفر کشته شدند و باید خدا را شاکر باشیم که حادثه اخیر مرگ هموطنانمان را به دنبال نداشت.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان قم ادامه داد: در حادثه روز گذشته 6 نفر مجروح شدند که فقط سه نفر ایشان به دلیل شدت جراحات و آسیب‌های وارده با همکاری اورژانس 115 به بیمارستان شهید بهشتی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه بلوار امام علی (ع) را نباید به‌عنوان یک کمربندی تلقی کرد زیرا این محور در شهر واقع ‌شده است ادامه داد: باید مسئولان به فکر ایجاد یک کمربندی در خارج از شهر باشند و واقع شدن این محور در شهر موجب شده است که در این مسیر وسایل نقلیه سنگین و سبک به همراه عابر پیاده و موتورسیکلت تردد داشته باشند که خود این مسئله بسترساز حوادث خطرناک است.

جمشیدی راد ادامه داد: به‌تازگی سرعت رانندگی در این کمربندی به 80 کیلومتر در ساعت کاهش‌یافته است که از بار حوادث در این مسیر کاسته شده ولی با این وجود هنوز هم شاهد حوادث تأثرانگیزی هستیم که نیازمند برنامه‌ریزی مسئولان برای ایجاد کمربندی مناسبی در خارج از شهر هستیم تا این مسیر به‌درستی ساماندهی شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری