کد خبر: 48

معاون شهرسازی و امور زیر بنایی شهرداری قم خبر داد

معاون شهرسازی و امور زیر بنایی شهرداری قم گفت: امسال دو تقاطع جدید در محور پیامبر اعظم (ص) با بلوار شهید کریمی و فردوسی عقد قرارداد شده است که در نیمه شعبان کلنگ زنی می‌شود.

مسیح الله معصومی در گفتگو با خبرنگار قم خبر، پیرامون پروژه‌های عمرانی شهر قم اظهار کرد: در حال حاضر شهرداری پروژه‌هایی فعال را در دست اجرا دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به محور پیامبر اعظم (ص) اشاره کرد.

 معاون شهرسازی و امور زیر بنایی شهرداری قم افزود: این طرح که در سال گذشته مسیر تندرو آن به بهره برداری رسیده بود، امسال نیز مسیر کندرو، مسیر ویژه دوچرخه و باندهای فضای سبز آن به بهره برداری می‌رسد.

وی عنوان کرد: از دیگر پروژه‌های بزرگی که شهرداری در دست اقدام دارد؛ پل جمهوری و تقاطع سه سطحی ۱۵ خرداد و عمار یاسر می‌باشد.

معصومی تصریح کرد: امسال دو تقاطع جدید در محور پیامبر اعظم (ص) با بلوار شهید کریمی و فردوسی عقد قرارداد شده است که در نیمه شعبان کلنگ زنی می‌شود.

معاون شهرسازی و امور زیر بنایی استان قم در ادامه عنوان کرد: از دیگر پروژه‌های عمرانی در دست اقدام شهرداری کلانشهر قم می‌توان به توسعه بوستان جوان، مترو، زیر گذر بعثت در تقاطع بلوار بسیج با بلوار پیامبر اعظم (ص)، ادامه بستر سازی رودخانه بعد از پل انقلاب، زیبا سازی بستر رودخانه، ساخت ساختمان شهرداری منطقه ۸ و پایانه مسافربری پردیسان اشاره کرد.

وی بیان کرد: پروژه منوریل و یادگار امام در حال حاضر به صورت نیمه فعال می‌باشند.

معصومی در پایان خاطرنشان کرد: برخی پروژه‌ها مانند؛ نهضت آسفالت، بهسازی پیاده رو‌ها و انهار، همچون گذشته در سطح مناطق هشت گانه در حال اجرا است.

انتهای پیام/ح1

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری