مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم از تمام علاقمندان به فوتبال،‌ مردم قم و هواداران این تیم برای حضور در تمرینات صبا و آشنایی با کادر و بازیکنان این تیم دعوت کرد.

خبرگزاری فارس: دعوت ویژه از تماشاگران برای حضور در تمرینات صبا/ نام صبا تغییر نمی‌کند

به قم خبر ، عباس جهان‌بینی در گفت‌وگو با فارس ، اظهار کرد: همانگونه که تمام دوستداران فوتبال می‌دانند از امسال رسما تیم صبا در قم استقرار پیدا کرده و تمام مراحل آماده سازی و برنامه‌های تمرینی تیم در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: با تلاش دسته‌جمعی و حمایت همه‌جانبه مدیران استان خوشبختانه امکانات خوب در حد نام و جایگاه صبا در قم فراهم کرده‌ایم و تیم بزرگ و معتبر صبای قم تمرینات خود را همه روزه در شهر خودمان انجام می‌دهد و آماده رویارویی با حریفان می‌شود.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم بیان کرد: تیم صبا همه روزه عصرها از ساعت 18 و 30 دقیقه تمرینات خود را در زمین چمن مجموعه ورزشی هلال‌احمر قم برگزار می‌کند و جا دارد به واسطه تجهیز این مجموعه از همکاری مدیریت جمعیت هلال‌احمر استان تقدیر کنم.

وی یاد آور شد: ما پایگاه قهرمانی مجموعه ورزشی 15 خرداد را برای کارهای بدنسازی و ریکاوری تیم در نظر گرفته‌ایم و تیم بعد از هر بازی در این پایگاه تمرین می‌کند، ضمن اینکه با همکاری اداره کل ورزش و جوانان از امکانات استخر استان نیز استفاده می‌کنیم.

جهان‌بینی عنوان کرد: تمام هدف ما از تحمل سختی‌ها و پیگیری‌های مستمر امور برای انتقال دائمی تمرینات تیم به قم این است که ارتباط نزدیک‌تری بین تیم و مردم خوب و شریف قم و همچنین هواداران و علاقمندان به فوتبال برقرار شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از تجدید نظر این باشگاه در تغییر نام صبا خبر داد و عنوان کرد: بعد از تغییر و تحولاتی که در باشگاه صبا ایجاد شد یکی از مصوبات هیئت مدیره این بود که نام صبا برای فصل چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور تغییر یابد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم افزود: برای این منظور از طریق نظرسنجی از مردم قم، هواداران و طرفداران تیم صبا خواستیم نام‌هایی که در شان جایگاه صبا و موقعیت فرهنگی و مذهبی استان قم هستند را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این باشگاه و اداره کل ورزش و جوانان ارسال کنند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم تصریح کرد: این نظر سنجی تقریبا نزدیک به دو ماه صورت گرفت و بعد از جمع‌آوری آراء و نظرات مردم و مخاطبین متوجه شدیم که جمعیت کثیری از شرکت کنندگان در این نظر سنجی معتقدند که نام صبا بیش از نام و عنوان دیگری برازنده باشگاه است و به همین دلیل به احترام درخواست هواداران نام صبا تغییر نخواهد کرد.

وی یادآور شد‌: مشارکت حداکثری مردم قم و هموطنان عزیز در این نظر سنجی نشان داد که میزان علاقمندی به تیم صبا و پیگیری اخبار و اطلاعات این تیم بسیار بالا است و باید تلاش کنیم که صبا در حد انتظار مردم عملکردی خوب و موفقیت‌آمیز داشته باشد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری