علیرضا خدری به عنوان نخستین کاتاروی استان قم به منظور شرکت در مسابقات کاراته قهرمانی آسیا راهی کشور مالزی شد.

خبرگزاری فارس: خدری نخستین کاتاروی قم در مسابقات آسیایی شد

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ترکیب تیم‌های ملی کاراته هر دو بخش دختران و پسران کشورمان در حالی مشخص شد که در ترکیب تیم اعزامی رشته کاتا علیرضا خدری به عنوان نماینده استان قم در این پیکارها حضور می‌یابد تا نخستین نماینده قم در کاتای آسیا باشد.

با مشخص شدن ترکیب تیم‌های ملی کاراته رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و زیر 21 سال دختران و پسران کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، ملی‌پوشان به همراه کادر فنی و نفرات خود راهی رقابت‌های آسیایی به میزبانی شهر کوالالامپور کشور مالزی شدند.

بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون کاراته، تیم‌های کاراته نوجوانان، جوانان و زیر21 سال دختران و پسران کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در مالزی در حالی اعزام شدند که خدری در کنار نجاتی که در بخش کومیته فعالیت می‌کند، دو ملی‌پوش کاراته قم هستند.

ترکیب تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در حالی مشخص شد که در وزن منهای 67 کیلوگرم سجاد حیاتی، در وزن منهای 78 کیلوگرم علی‌اصغر آسیابری و در وزن به اضافه 78 کیلوگرم علی گلشن در ترکیب تیم ملی زیر 21 سال حضور دارند.

در کاتای انفرادی پسران ابوالفضل شهرجردی، مهدی امامی و علیرضا خدری نماینده قم و در کاتای تیمی پسران عباس حیاتی‌فر، حمیدرضا پوراعماء و محمدجواد عامری به مربیگری مجید عبدالحسینی، قسمت آسیابری، مهدی احمدی، مهدی شجاعی، مجید صافی، علی سلطانی و قاسم شهرجردی به این مسابقات رفته‌اند.

در کاتای انفرادی دختران فاطمه صادقی، آرزو نعمتی و زکیه رحمانی و در کاتای تیمی دختران ژینوس محسنی‌مقدم، فاطمه سیدی و سمیرا کامیابی به مربیگری راضیه جلیل‌پور، نگار حسینی، فاطمه قاسمی، فاطمه بغلانی، فاطمه مسطوره بک، پریناز سعیدی و حلیمه ادهمی راهی این پیکارها شده‌اند.

سیدعباس احمد‌پناهی نیز به عنوان عضو هیئت رئیسه آسیا به همراه تیم‌های کاراته عازم مالزی شده در حالی که تیم‌های کاراته نوجوانان، جوانان دختران و پسران و تیم زیر 21 سال دختران نیز که در اردوی آماده سازی تایلند به سر می‌برند، راهی مالزی محل برگزاری رقابت‌های قهرمانی آسیا شده‌اند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری