مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای قم از آغاز توزیع کارت دومین دوره آزمون ادواری سال 93 در استان خبر داد.

خبرگزاری فارس: آغاز توزیع کارت دومین دوره آزمون ادواری سال 93

به گزارش قم خبر ،احمد عطارنیا در گفت‌و‌گو با فارس با اشاره به توزیع کارت دومین دوره آزمون ادواری سال 93 اظهار کرد: این کارت‌ها از ساعت 8 صبح روز دوشنبه 13 مرداد ماه آغاز شده و تا ساعت 24 روز چهارشنبه 15 مرداد ماه ادامه دارد.

وی افزود: 145 نفر در دومین دوره آزمون ادواری سال 1393 که در 17 مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد 103 نفر مرد و 42 نفر زن هستند و شرایط و امکانات لازم در راستای برگزاری متقاضیان در این آزمون نیز فراهم شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قم خاطرنشان کرد: مرحله کتبی این آزمون به صورت هماهنگ کشوری در 12 حرفه و  همچنین 36 حرفه همسان در استان قم در 17 مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

عطارنیا با اشاره به مراحل اجرای آزمون‌های سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است و متقاضیان بر اساس حرفه انتخابی زمان ثبت‌نام خود در آزمون‌های کتبی شرکت خواهند کرد و در صورت قبولی و کسب حداقل نمره 50 از 100 می‌توانند در آزمون‌های عملی شرکت کنند.

وی افزود: داوطلبان شرکت در این آزمون‌ها می‌توانند از 13 تا 15 مرداد ماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir و با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.

گفتنی است که نخستین دوره آزمون ادواری سال 90 برگزار شده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری