شهردار قم گفت: طرح بازنگری پرو‍‍ژه‌های شهری با موفقیت قابل توجهی همراه بوده و از نظر اعتباری نیز دستاوردهای خوبی داشته است.

خبرگزاری فارس: روند موفقیت‌آمیز در بازنگری طرح‌های کلان شهری

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، محمد دلبری ظهر امروز در جلسه بررسی پروژه‌های شهری که با حضور اعضای اسلامی شهر قم برگزار شد در سخنانی به بازنگری انجام شده در طرح‌های مهم شهری اشاره کرد و گفت: بازنگری در طرح‌هایی که در گذشته به تصویب رسیده را در دستور کار قرار داده‌ایم و این طرح نتایج بسیار خوبی به دنبال داشته است.

وی گفت: به طور مثال در پروژه جمهوری در بازنگری صورت گرفته لوپ کوچکتر در نظر گرفته شده و تملک پمپ بنزین از این طرح حذف شد.

شهردار قم اضافه کرد: همچنین در خیابان شهید کبیری مشاور بدنه را بسیار عریض و طویل دیده بود و در این در حالی است که بدنه به این میزان در آن منطقه هیچ توجیهی ندارد.

وی اضافه کرد: سال‌های بسیای طولانی است که خیابان سجادیه در طرح است و این مسئله مشکلاتی را برای مردم به دنبال داشته است و تاکید کرده‌ایم که در اجرای طرح‌ها فازبندی صورت گیرد تا مشکلات برطرف شود.

دلبری با اشاره به اینکه این طرح‌ها در گذشته از سوی مشاوران که اغلب غیربومی بوده‌اند طراحی شده است یادآور شد: آنگونه که باید و شاید شرایط قم مورد توجه قرار نگرفته است و به همین دلیل بازنگری در دستور کار قرار گرفته است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری