استاندار قم گفت: نوسان‌ قیمت‌ها و وضعیت نابسامان اقتصادی، مشکلاتی برای مسکن مهر ایجاد کرده و مسئولان استان قم وظایف خود را در ارتباط با برطرف کردن این مشکلات به خوبی انجام داده‌اند و به طور مداوم در حال پیگیری هستند.

خبرگزاری فارس: مشکلات مسکن مهر با جدیت از سوی مسئولان پیگیری می‌شود

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، حجت‌الاسلام محمدصادق صالحی‌منش در مراسم معرفی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم که ظهر امروز در سالن همایش‌ امام علی(ع) اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی این استان برگزار شد، کار و فعالیت در این اداره را بسیار دشوار دانست و ابراز کرد: ادغام وزارت‌خانه‌های کار و تامین رفاه اجتماعی سختی‌های بسیاری را در سطح استان‌ها ایجاد کرده است.

وی افزود: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم به خوبی توانسته است با استفاده از تمام نیروهای خود و ایجاد اتحاد در میان‌ آن‌ها گام‌های موثری در خدمت رسانی به مردم بردارد.

استاندار قم با اشاره به برخی از نارضایتی‌های مردم از وضعیت واگذاری واحدهای مسکن مهر بیان کرد: نوسان‌ قیمت‌ها و وضعیت نابسامان اقتصادی، مشکلاتی برای مسکن مهر ایجاد کرده و مسئولان استان قم وظایف خود را در ارتباط با برطرف کردن این مشکلات به خوبی انجام داده‌اند و به طور مداوم در حال پیگیری هستند.

وی گستره فعالیت در استان قم را به وسعت فعالیت در یک کشور دانست و اضافه کرد: بستگان و آشنایان بسیاری از مسئولان و به ویژه نمایندگان مجلس در این استان ساکن هستند و این امر سبب افزایش پیگیری‌های مسئولان کشوری برای رفع مشکلات شده است.

صالحی منش ادامه داد: پیگیری‌های مسئولان کشوری سبب آگاهی بیشتر ما نسبت به مشکلات استان قم و در نهایت خدمت رسانی به این مردم شهید پرور در زمینه‌های مختلف خواهد شد.

وی تصریح کرد: حضور آقایان ربیعی و ابوالحسن فیروزآبادی در هدایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاثیرات بسیاری مثبتی در این وزارت‌خانه داشته و موجب پیشرفت شده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری