معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها نباید نسبت به استفاده از ظرفیت‌های نهادهای ارزشی غفلت کنند.

خبرگزاری فارس: لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها در بخش تعاون و اشتغال

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، سید علی اکبر طاهایی در مراسم معرفی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم که ظهر امروز در سالن همایش‌ امام علی(ع) اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی این استان برگزار شد، اظهار کرد: افرادی که در استان قم مسئولیتی را بر عهده می‌گیرند باید همانند کریمه اهل بیت(س) به طور کریمانه به مردم خدمت رسانی کنند.

وی استان قم را دومین مرکز معنوی ایران خواند و بیان کرد: این استان به تمام مردم ایران تعلق دارد.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان آیه‌ای از قرآن کریم در مورد تعاون ابراز کرد: فلسفه ماه مبارک رمضان کسب ایمان است.

وی اضافه کرد: اگر از ثمره ماه مهمانی خداوند بهره‌برداری مناسبی انجام شود خواهیم توانست به تعاونی که قرآن کریم اشاره کرده است دست یابیم و مشکلات اقتصادی جامعه را برطرف کنیم.

طاهایی با اشاره به اقدامات موثر دیگر لاریجانی و دیگر نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی در راستای آبادانی کشور ادامه داد: از شهر کریمه اهل بیت(س) باید نمایندگانی که کریمانه به قوانین نظارت می‌کنند در خدمت مردم باشند.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جایگاه و مقام آیت‌الله بهجت را از دستاوردهای بندگی خداوند دانست و گفت: عناوین و مسئولیت‌ها ارزشی ندارد و آنچه که برای مسئولین دولت حائز اهمیت خواهد بود خدمت به مردم است.

وی در پایان حماس فلسطین، حزب‌الله لبنان و نیروهای مقاومت عراق را شاخه‌هایی از بسیج ایران انقلاب اسلامی دانست و یادآور شد: سپاه پشتیبان بسیج است و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نباید نسبت به استفاده از ظرفیت‌های این دو نهاد ارزشی غفلت کند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری