طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و کشوری نصرالله بازوند به عنوان سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم معرفی شد.

خبرگزاری فارس: سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم معرفی شد

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم ظهر امروز در سالن همایش‌ امام علی(ع) اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی این استان برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام محمدصادق صالحی‌منش استاندار قم، محمد دلبری شهردار قم، سیدعلی اکبر طاهایی معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، رضا فقیهی معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) و حسین بابایی مسئول سازمان بسیج کارگری استان قم به همراه کارآفرینان و کارگزاران شهر کریمه اهل بیت(س) حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم پس از قرائت قرآن کریم، وحید وزیری‌راد مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 30 هزار واحد مسکونی در طرح مسکن مهر به مردم استان قم واگذار شده است، گفت: تا پایان این ماه بیش از دو هزار واحد دیگر به مردم استان قم واگذار خواهد شد.

وی تصریح کرد: در 22 ماه اخیر، 5 هزار و 700 نفر از اعضای بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی زیر پوشش بیمه قرار گرفته‌اند.

احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه این جلسه جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را وحشیانه خواند و بیان کرد: کشورهای اسلامی باید سکوت خود را در برابر این جنایات بشکنند.

وی با اشاره به وضعیت مسکن مهر و میزان رضایت مردم از این طرح ادامه داد: این طرح در دولت دهم و یازدهم به خوبی آغاز شد، اما انتخاب افراد نامناسب برای مدیریت این طرح از جمله مشکلات آن بوده است که در راستای برطرف‌سازی این مشکلات نباید از انجام هیچ اقدامی دریغ شود.

در ادامه این جلسه حجت‌الاسلام محمدصادق صالحی‌منش استاندار قم کار در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی را بسیار دشوار دانست و ابراز کرد: نوسان‌ قیمت‌ها و وضعیت نابسامان اقتصادی مشکلاتی برای مسکن مهر ایجاد کرده و این اداره وظایف خود را در ارتباط با برطرف کردن این مشکلات به خوبی انجام داده است.

سید علی اکبر طاهایی معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در ادامه این مراسم خاطرنشان کرد: افرادی که در استان قم مسئولیتی را بر عهده می‌گیرند، باید همانند کریمه اهل بیت(س) به طور کریمانه به مردم خدمت‌رسانی کنند.

وی حماس، فلسطین، حزب‌الله لبنان و نیروهای مقاومت عراق را شاخه‌هایی از بسیج ایران انقلاب اسلامی دانست و یادآور شد: سپاه پشتیبان بسیج است و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نباید نسبت به استفاده از ظرفیت‌های این دو نهاد ارزشی غفلت کند.

 

در پایان این جلسه نصرالله بازوند سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم نیز در سخنانی توسعه سخت افزاری را نیازمند توسعه نرم افزاری برشمرد و اظهار کرد: اگر فرهنگ دینی در جامعه اسلامی ترویج شود، اقتصاد جامعه نیز پیشرفت خواهد کرد.

 

وی متذکر شد: تاثیرات بیکاری در جامعه بسیار مخرب است و در دوران سرپرستی خود حتی از بین رفتن یک فرصت شغلی را هم نخواهم پذیرفت.

 

بر اساس این گزارش در این مراسم از سوی شهرداری، استانداری، سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) و جمعی از سازمان‌ها و نهادهای دولتی استان قم از زحمات وحید وزیر‌ی‌راد مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان تقدیر شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری