کد خبر: 3883

رئیس اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره‌کل هواشناسی استان قم برای دیروز و امروز خنک‌ترین نقطه استان را دستجرد با دمای 23 درجه سانتی‌گراد اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: «دستجرد» خنک‌ترین نقطه استان قم

به گزارش قم خبر ، محمدرضا قاضی در گفت‌وگو با فارس برای امروز آسمانی صاف همراه با وزش باد شدید و گرد و غبار در اوایل شب با افزایش ابر موقت پیش‌بینی کرد و گفت: حداکثر سرعت باد 65 کیلومتر در ساعت با جهت شرقی خواهد بود.

وی حداقل و حداکثر دمای امروز را به ترتیب 24 و 42 درجه سانتی‌گراد اعلام و اظهار کرد: طی دو روز آینده نیز وضعیت جوی به همین صورت خواهد بود ضمن اینکه افزایش دمای یک درجه‌ای برای فردا پیش‌بینی شده و تا پایان هفته این دما ثابت خواهد ماند.

رئیس اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره‌کل هواشناسی استان قم با اشاره به اینکه از روز دوشنبه سرعت وزش باد کاسته خواهد شد، خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته خنک‌ترین نقطه استان دستجرد با 23 درجه سانتی‌گراد و گرم‌ترین نقطه استان، شهر قم با 41 درجه سانتی‌گراد بوده است.

وی در پایان برای امروز نیز خنک‌ترین نقطه استان قم را دستجرد با 24 درجه سانتی‌گراد اعلام کرد و گفت: دیروز حداکثر و حداقل رطوبت نسبی استان قم به ترتیب 28 و 9 درصد و امروز بین 7 تا 25 درصد بوده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری