کد خبر: 3826

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم:

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: تا پایان امسال کار ساماندهی 10 گلزار شهید در قم به اتمام می‌رسد.

خبرگزاری فارس: 10 گلزار شهید در قم تا پایان امسال ساماندهی می‌شود

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران، سید جواد هاشمی اظهار کرد: تا کنون 29 گلزار شهید در قم ساماندهی شده که تا پایان امسال این تعداد به 39 گلزار افزایش خواهد یافت.

وی ادامه داد: گلزارهای شهدا نماد عزت و اقتدار و شهامت و دلیرمردی ملتی آزاده و شهادت طلب است، این اماکن مقدس میعادگاه عاشقان و عارفان و سند افتخار ملت ایران برای نسل‌های انقلاب اسلامی است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم اضافه کرد: از جمله گلزارهایی که امسال ساماندهی آن به اتمام می‌رسد گلزار شهدای شهر کهک و دستجرد و روستاهای تاج خاتون، جوزه، طغرود، وشنوه، ونان، جریک آغاج است که اغلب 90 درصد پیشرفت داشته‌اند.

هاشمی همچنین به ساماندهی گلزار شهدای علی ابن جعفر اشاره کرد و افزود: از 30 سال گذشته تا کنون این نخستین ساماندهی است که در گلزار محوری استان با بیش از سه هزار شهید در حال انجام است.

وی بیان کرد: تاکنون در زمینه ایجاد روشنایی مناسب، ایجاد فضای سبز، رمپ، پله و برداشتن موانع و نرده‌ها بین قطعات اقدام شده است.

مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم اضافه کرد: 71 گلزار شهید در نقاط مختلف استان وجود دارد که تا کنون 29 گلزار ساماندهی شده و 16 گلزار در دست ساماندهی است.

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری