کد خبر: 3344

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم مطرح کرد

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم شهردار قم را یک بسیجی دانست و گفت: مجموعه شهرداری قم در خدمت رسانی به مجاوران حرم حضرت معصومه(س) داشتن روحیه بسیجی را ثابت کرده‌اند.

خبرگزاری فارس: روحیه بسیجی در خدمت به زائران حرم حضرت معصومه(س)

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، ولی‌الله بیاتی در دیدار مسئولان بسیج سازندگی سپاه استان قم با شهردار قم اظهار داشت: سپاه و بسیج ظرفیت‌های مهمی دارند و اگر بتوانیم از آن‌ها استفاده کنیم، بسیاری از مشکلات جامعه برطرف خواهد شد.

وی با اشاره به گستردگی فعالیت بسیج در میان اقشار مختلف جامعه تصریح کرد: حوزه‌های مقاومت بسیج در بخش‌های مختلف شهرداری و سازمان‌های بسیج اقشار مرتبط با شهرداری ازجمله بسیج مهندسین باید با یکدیگر تعامل کنند تا شاهد انجام اقدامات موثری در زمینه فرهنگی و اقتصادی باشیم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم به برخی از همکاری‌های شهرداری قم و سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) اشاره کرد و گفت: پاسداران و بسیجیان در انجام فعالیت‌های مشترک با شهرداری تاثیرات مناسبی داشته‌اند که نشان‌دهنده اعلام آمادگی آن‌ها برای انجام اقدامات مشترک گسترده‌تر است.

وی، شهردار قم را یک بسیجی دانست و بیان کرد: مجموعه شهرداری قم در خدمت رسانی به مجاوران حرم حضرت معصومه(س) داشتن روحیه بسیجی را ثابت کرده‌اند.

بیاتی ادامه داد: استفاده از ظرفیت‌های سپاه و بسیج خیر و برکت دارد و موجب پیشرفت سازمان‌ها و دستگاه‌ها خواهد شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری