کد خبر: 3296

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: تکلیف امروز مسلمانان حراست از آرمان قدس و حمایت از ملت فلسطین است و رو شرکت در راهپیمایی امسال می‌تواند عزم مسلمانان در نابودی اسرائیل و آزادی قدس شریف را به نمایش گذارد.ان داده می‌شود

خبرگزاری فارس: عزم مسلمین برای نابودی اسرائیل در روز قدس نشان داده می‌شود

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، در بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که به امضای آیت‌الله محمد یزدی رسیده آمده است: روز قدس، روز تجلی وحدت جهان اسلام در برابر رژیم منحوسی است که سال‌هاست به مردم مظلوم فلسطین ستم می‌کند. این روز بزرگ که یادگار امام عظیم‌الشان ماست، امروزه به مظهر مبارزه با رژیم صهیونیستی و تجدید عهد مسلمانان برای آزادی قدس شریف تبدیل شده است. اکنون که بیش از نیم قرن از مبارزه ملت مظلوم فلسطین با چپاول‌گران صهیونیستی می‌گذرد، جان و دل امت اسلام بیش از گذشته با اهمیت مسئله قدس و لزوم تلاش برای آزادسازی آن آشنا شده است.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: جنایات هولناک رژیم جعلی اسرائیل در به خاک و خون کشاندن مردم بی‌دفاع غزه «به‌ویژه کشتار بی‌رحمانه زنان و کودکان بی‌گناه » در حالی صورت می‌گیرد که مجامع بین‌المللی و به‌ویژه شورای امنیت سازمان ملل متحد و حکام عرب منطقه از اندک اقدامی برای توقف این جنایات وحشیانه و محکوم کردن رژیم متجاوز صهیونیستی خودداری می‌ورزند.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: با این همه، مجاهدت جانانه رزمندگان مقاومت اسلامی در غزه و پاسخ دندان شکن آنان به رژیم صهیونیستی، به سر فصل تازه‌ای از حماسه‌های مسلمانان مبدل شده است. اکنون، موشک‌های مقاومت، قلب رژیم صهیونیستی را هدف می‌گیرد و هراس را بر مناطق صهیونیست‌نشین حاکم ساخته است. چنین است که سر‌انجام رژیم صهیونیستی وادار به عقب‌نشینی خواهد شد. موشک‌های مقاومت نشان داد که گنبد آهنین و امثال آن، افسانه‌ای بیش نیست و اکنون اسرائیل در موضع ضعف قرار دارد.

در این بیانیه افزوده شده است: در این میان، راهپیمایی روز قدس امسال اهمیت فراوان‌تری دارد. تکلیف امروز همه مسلمانان حراست از آرمان قدس و حمایت از ملت مظلوم فلسطین است. از این رو شرکت در راهپیمایی امسال با مشت‌های کوبنده، می‌تواند عزم مسلمانان در نابودی اسرائیل و آزادی قدس شریف را به نمایش گذارد. جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، ضمن پاسداشت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به فرموده امام راحل(ره) به روز قدس نامگذاری شده است، همگان را به شرکت پرشور در راهپیمایی این روز دعوت می‌نماید. امید است با دعاهای امت اسلامی در این روزهای آخر ماه مبارک رمضان و حضور گسترده خود در این راهپیمائی شاهد نابودی اسرائیل غاصب باشیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری