کد خبر: 3211

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم:

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) قم راهپیمایی روز قدس را یک تکلیف شرعی، عقیدتی، اخلاقی و سیاسی دانست و گفت: بر ایران اسلامی بیش از همه کشورها واجب است که حمایت خود را از مسلمانان مظلوم اعلام کند.

خبرگزاری فارس: راهپیمایی روز قدس تکلیف شرعی، عقیدتی و سیاسی است

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، حجت‌الاسلام احمد ولی‌زاده اظهار کرد: روز قدس که در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به فرمان بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی شکل گرفت، روز حیات مجدد اسلام است.

وی با اشاره به اینکه در روز قدس، مسلمانان جهان اسلام برای حمایت از فلسطین که قطعه‌ای از سرزمین اسلامی و مهد انبیا و اولیا خدا است قیام می‌کنند و در حمایت از مظلومین آن منطقه به پا می‌خیزند ابراز کرد: بیش از 66 سال است که رژیم سفاک و منحوس صهیونیستی و کودک‌کش آن دیار را غصب کرده است.

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) با اشاره به اینکه استکبار همواره بر مسلمانان جنایات و ظلم‌های خود را روا داشته است افزود: امسال هم در اوج ماه مبارک رمضان آن غاصبان کافر، قیام مردم مظلوم فلسطین را سرکوب کردند و بدون ترس از مجامع بین‌المللی و مدعیان دروغین حقوق بشر، با حملات زمینی و هوایی کودکان و زنان و مردان غزه را قتل عام کردند.

وی با اشاره اینکه جنایات اخیر بیش از صدها کشته و زخمی برجا گذاشته ولی هیچ کدام از مجامع بین‌المللی صدایشان بلند نشده است بیان کرد: ما امت اسلامی در هر کجای دنیا هم باشیم پرشورتر از سال‌های گذشته حمایت خود را اعلام خواهیم کرد.

ولی‌زاده راهپیمایی روز قدس را یک تکلیف شرعی، عقیدتی، اخلاقی و سیاسی دانست و خاطرنشان کرد: بر ایران اسلامی که مهد اسلام و تشیع است بیش از همه کشورها واجب است که حمایت خود را از مسلمانان مظلوم اعلام کند.

وی شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را شعاری قرآنی خواند و اعلام کرد: مرگ و نفرین بر دشمنان اسلام جزء عبادات سیاسی و اجتماعی است.

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم با اشاره به این سخن امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه «اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود» افزود: تا محو این غده سرطانی باید پرقوت‌تر از گذشته شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر بدهیم.

وی در پایان جان مایه عبادات را دعا خواند و تصریح کرد: دعا گاهی به صورت نفرین است که شعار مرگ بر آمریکا نوعی دعا است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری