کد خبر: 2921

استاندار قم:

خبرگزاری فارس: نمایشگاه اقتصادی چین در قم برگزار می‌شود

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدصادق صالحی‌منش در نخستین جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه چین در قم به دنبال سفر اخیر هیئت عالی استان به این کشور اظهار کرد: در این سفر توافقات خوبی در زمینه‌های مختلف گسترش روابط تجاری و بازرگانی قم با کشور چین انجام گرفت.

استاندار قم با اشاره به تلاش مسئولان استان قم برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی، نقش ‌کشور چین را به عنوان یکی از شرکای مهم تجاری ایران و پرجمعیت‌ترین کشور جهان بسیار مهم ارزیابی و اضافه کرد: استان قم برای حضور و مشارکت سرمایه‌گذاران چینی در پروژه‌ها آمادگی کامل دارد.

وی برگزاری نمایشگاه اقتصادی چین در قم را یکی از توافقات اصلی سفر اخیر هیئت عالی استان قم به استان گانسوی چین عنوان و خاطرنشان کرد: این نمایشگاه فرصت خوبی را برای تبادل همکاری‌ها و شناخت طرفین از توانمندی‌های یکدیگر فراهم خواهد کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین صالحی منش با تاکید بر ضرورت معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری قم به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی ابراز امیدواری کرد که با تشکیل این گونه نمایشگاه‌های بین‌المللی شاهد رونق و شکوفایی اقتصاد استان باشیم.

در این نمایشگاه که در ماه آینده برگزار خواهد شد، بیش از 100 نفر از مقامات دولتی و فعالان اقتصادی و تولیدی بخش خصوصی چین حضور خواهند داشت.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری