کد خبر: 2890

در آستانه هفته نخست لیگ چهاردهم

تیم فوتبال صبای قم در دیداری تدارکاتی پیش از مصاف حساس هفته نخست فصل جدید بازی‌های لیگ برتر با ذوب‌آهن اصفهان با تیم نفت تهران دیدار می‌کند.

خبرگزاری فارس: شاگردان مرفاوی در دیداری تدارکاتی برابر نفت تهران قرار می‌گیرند

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، بعد از انجام تمرینات آماده‌سازی در قم و اردبیل و پیگیری برنامه‌های تمرینی در مجموعه ورزشی همای تهران که صبا را تا حد زیادی به آمادگی برای بازی‌های لیگ جدید رسانده است، شاگردان عبدالصمد مرفاوی در دیداری تدارکاتی به منظور کسب آمادگی لازم برای حضور در نخستین دیدار از فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور برابر نفت تهران یک بازی تدارکاتی برگزار می‌کنند.

در حالی‌ که شروع فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور برای روزهای نهم و دهم مردادماه سال جاری برنامه‌ریزی شده است، این روزها تیم‌های لیگ برتر هر کدام به روش‌های مختلف مراحل آماده‌سازی خود را برای حضور پرقدرت در دوره جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انجام می‌دهند.

در این بین تیم فوتبال صبای قم که در حدود 40 روز سپری شده از شروع تمرینات خود پیش از آغاز چهاردهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور دو مرحله اردو را در قم و تهران پشت سر گذاشته و بازیکنان مورد نظر خود را نیز جذب کرده است، برای کسب آمادگی مناسب به منظور حضور قوی در دیدار هفته نخست با ذوب آهن اصفهان قصد دارد در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم نفت تهران برود.

البته ادامه تمرینات صبایی‌ها زیر نظر عبدالصمد مرفاوی، ناصر بختیاری‌زاده، ساکت الهامی،‌ مهدی رضایی‌نژاد و سعید عزیزیان بعد از بازی دوستانه با تیم راهیان کرمانشاه در حال انجام است و صبا می‌‌خواهد پنجشنبه هفته جاری یک بازی دوستانه با نفت تهران انجام دهد.

تا پیش از بازی حساس صبای قم با ذوب آهن اصفهان، با توافقاتی که بین مسئولان تیم فوتبال صبای قم و تیم فوتبال نفت تهران صورت گرفته است، صبا و نفت که بازی رفت این فصل برابر یکدیگر را در هفته چهاردهم برگزار می‌کنند، قرار است عصر پنجشنبه بیست و ششم تیرماه در دیداری تدارکاتی به مصاف یکدیگر بروند.

تیم فوتبال نفت تهران تیم سوم جدول رده‌بندی فصل گذشته بازی‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به شمار می‌رود و در بازی‌های این فصل با سرمربیگری علیرضا منصوریان به دنبال حضور موفق در لیگ برتر فوتبال و بازی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا است.

صبای قم نیز به عنوان تیم رده نهم جدول رده‌بندی دوره قبل مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور شناخته می‌شود و در این فصل نیز مرفاوی را در راس کادر فنی خود دارد و قرار است دو تیم در دیداری تدارکاتی از ساعت 18:30 دقیقه بیست و ششمین روز تیرماه در ورزشگاه شهید دستگردی تهران به مصاف یکدیگر بروند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری