کد خبر: 2888

با حضور مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان قم

طی مراسمی با حضور مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان قم، حجت‌الاسلام سیدرضا عظیمی به عنوان مسئول جدید نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان معرفی شد.

خبرگزاری فارس: مسئول جدید نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی قم معرفی شد

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن اکبری طی سخنانی در مراسم معرفی مسئول جدید نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی با اشاره به اهمیت نعمت خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی، عبارت مسئولیت را متضمن پاسخگویی به خداوند متعال و مردم در روز قیامت نسبت به امانت الهی خواند و  اظهار کرد: قبول مسئولیت‌ها میدان آزمایش مردان بزرگ است.

وی افزود: ثمره خون پاک شهدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی افراد توانمند، لایق، مدیر، مدبر و علاقمند به خدمت به این مملکت علوی و نظام ولایی را چینش، تربیت و به نظام معرفی کرده است.

در این مراسم حجت‌الاسلام سیدرضا عظیمی به عنوان مسئول جدید نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی معرفی و از خدمات ارزنده و ماندگار حجت‌الاسلام جعفر آزادمنش در مدت سه سال مسئولیت نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی تقدیر شد.

در این مراسم، مسئولان نمایندگی ولی‌فقیه در نواحی بسیج، حجت‌الاسلام علیزاده جانشین سازمان بسیج اساتید و دیانی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان حضور داشتند.

لازم به ذکر است، عظیمی در مسئولیت مشابه در ناحیه بسیج امام حسین (ع) حضور داشت و آزادمنش نیز به عنوان مسئول جدید نمایندگی در ناحیه بسیج امام حسن مجتبی (ع) معرفی شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری