کد خبر: 2883

مدیر فرهنگی و آموزش کمیته امداد امام خمینی استان قم خبر داد

مدیر فرهنگی و آموزش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم گفت: سال گذشته 850 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان قمی اختصاص یافته است.

خبرگزاری فارس: 850 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان مددجوی قمی

به گزارش قم خبر به نقل از اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان قم، عباس جوشقانیان آموزش خانواده‌ها را یکی از برنامه‌های معاونت امور فرهنگی کمیته امداد دانست و اظهار کرد: در برنامه‌های  آموزشی جامعه هدف شناسایی و دسته‌بندی شده و متناسب با آن سرفصل‌های آموزشی مختلف برای آنان پیش‌بینی می‌شود.

وی یکی دیگر از برنامه‌ها را برگزاری اردوهای مختلف دانست و گفت: امسال 1500 نفر در قالب اردوهای یک روزه و پنج روزه در این سفرها شرکت می‌کنند که برای اردوهای پنج روزه سرانه پیش‌بینی شده هر نفر حدود 250 هزار تومان است.

جوشقانیان تصریح کرد: سال گذشته حدود 2200 نفر به اردوهای یک روزه اعزام شدند.

وی بیان کرد: همچنین سال گذشته نزدیک به 5 هزار خانواده از خدمات آموزشی بهره‌مند شدند که مجموع هزینه‌های آنها 234 میلیون تومان بود.

مدیر فرهنگی و آموزش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم از ارائه آموزش برای 752 نوعروس در سال گذشته خبر داد و ادامه داد: همچنین سال گذشته 550 جوان در شرف ازدواج نیز آموزش دیدند، ضمن اینکه به 712 خانوار نیز در منزلشان  آموزش داده شد.

وی با بیان اینکه سال گذشته 850 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به 4700 دانش آموز و 1150 دانشجو داده شد گفت: در زمینه خدمات تربیتی و پرورشی نیز سال گذشته 320 میلیون تومان هزینه شد که 7022 از این خدمات بهره بردند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری