کد خبر: 2879

در پایان رقابت در 4 وزن

افراد برتر پیکارهای اسپرت‌مدرن کیک‌بوکسینگ رده سنی جوانان قم با پایان رقابت شرکت‌کنندگان در مسابقات جام رمضان معرفی شدند.

خبرگزاری فارس: برترین‌های اسپرت‌مدرن کیک‌ بوکسینگ جوانان قم معرفی شدند

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، پیکارهای اسپرت‌مدرن کیک‌ بوکسینگ رده سنی جوانان استان قم بعد از برگزاری این مسابقات در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان در ادامه رقابت‌های قهرمانی جام رمضان برگزار شد و طی آن جوانان مستعد این رشته در چهار وزن با یکدیگر پیکار کردند.

در این دوره از مسابقات جام رمضان که با حضور تمام مدعیان قهرمانی از باشگاه‌های فعال رشته ورزشی اسپرت‌مدرن کیک‌ بوکسینگ در استان قم برگزار شد، چهره‌های مستعدی حضور داشتند و رقابت‌های جذابی را نیز به نمایش گذاشتند.

رقابت‌ مدعیان و رزمی‌کاران حاضر در مسابقات اسپرت‌مدرن کیک‌ بوکسینگ قم در خانه کونگ‌فو در مجموعه ورزشی نارنج شهر پردیسان قم برگزار شد و طی آن نفرات برتر رده سنی جوانان این دوره از رقابت‌ها در 4 وزن معرفی شدند.

کیک بوکسینگ‌کاران شرکت‌کننده در مسابقات رده سنی جوانان اسپرت‌مدرن کیک‌بوکسینگ قم در تلاش برای کسب عناوین برتر این دوره از پیکارها در اوزان منهای 60، 65، 70 و به اضافه 70 کیلوگرم در جدالی نزدیک و جذاب با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان این مسابقات و در وزن منهای 60 کیلوگرم رده سنی جوانان پیکارهای اسپرت‌مدرن کیک‌ بوکسینگ قهرمانی قم، توحید تات‌قشلاقی و حمیدرضا رضایی برای کسب مقام قهرمانی با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان تات‌قشلاقی به برتری رسید و موفق به کسب عنوان قهرمانی شد و امیرحسین مقدس در جایگاه سوم پیکارهای این وزن ایستاد.

در وزن منهای 65 کیلوگرم نیز امیرحسین جعفری و محمدکاظم عابدی با شکست حریفان خود جواز حضور در دیدار نهایی را به دست آوردند که در پایان این جعفری بود که موفق به کسب برتری مقابل حریف خود و عنوان قهرمانی شد، ضمن اینکه در این وزن علی شجاع عنوان سوم پیکارهای اسپرت‌مدرن کیک‌ بوکسینگ قهرمانی قم را از آن خود کرد.

در وزن ‌منهای 70 کیلوگرم رضا برقراری و مهدی نوری با عبور از سد رقبای خود، در دیدار نهایی برای کسب مقام قهرمانی به رقابت پرداختند که در نهایت برقراری موفق به کسب مقام قهرمانی شد و عنوان سوم را نیز فرامرز کریمی به دست آورد.

در وزن به اضافه 70 کیلوگرم نیز مهدی سلامی و علی‌اصغر مرادی با شکست حریفان خود به دیدار نهایی راه یافتند که در این مسابقه برتری با سلامی بود و این کیک بوکسینگ‌کار به مقام قهرمانی دست یافت، ضمن اینکه در این وزن علی وکیل‌هنزایی به مقام سوم رسید.

با برنامه‌ریزی مسئولان سبک اسپرت مدرن کیک‌بوکسینگ استان قم در پایان این دوره از پیکارها از برترین‌های رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان پیکارهای جام رمضان در اوزان مختلف با اهدای لوح تقدیر و جایزه رسماً تقدیر شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری