کد خبر: 2865

از 29 تیرماه صورت می‌گیرد

2 نمایش هنرمندان قمی راه ‌یافته به بخش مسابقه چهارمین جشنواره تئاتر صاحبدلان از 29 تیر ماه در تالار شهید آوینی و پلاتوی ماه در قم به روی صحنه می‌روند.

خبرگزاری فارس: اجرای عمومی دو نمایش جشنواره تئاتر صاحبدلان در قم

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، پس از ارزیابی داوران، دو نمایش «شکار لحظه‌ها» به کارگردانی و نویسندگی محمدجواد زرنوش و «میهمان جمکران» به کارگردانی حمزه اقبالی به بخش مسابقه چهارمین جشنواره تئاتر صاحبدلان راه یافتند.

امیر دانشور آهنگسازی نمایش «شکار لحظه‌ها» را که به موضوع مهدویت می‌پردازد، عهده دار است.

این نمایش در ارتباط با پسری است که به صورت اتفاقی به زندان افتاده و در انتظار حکم اعدام است و خواهر او به نام سارا برای رهایی برادرش به هر دری می‌زند اما راهی نمی‌یابد تا اینکه به امام زمان(عج) متوسل می‌شود.

سید میثم عابدینی، امید رجبی، مرضیه شیری، سمانه ابن علی، علی اصغر تقی‌پور، فرزان پورحسن نژاد و... نقش آفرینان نمایش «شکار لحظه‌ها» هستند.

این نمایش از 29 تیر تا 2 مرداد هر شب ساعت 22 در تالار شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم واقع در بلوار جمهوری اسلامی، نبش کوچه 28 به روی صحنه می‌رود.

نمایش «میهمان جمکران» دومین اثر موفق هنرمندان قمی است که به نویسندگی یلدا جعفرپور و تحقیق حمیدرضا هادی با موضوع دینی و در مدت 30 دقیقه تولید شده است و توسط 10 بازیگر در چهارمین جشنواره تئاتر صاحبدلان با دیگر آثار راه یافته به این جشنواره به رقابت خواهد پرداخت.

این نمایش قصه سعید چندانی، نوجوان حنفی مذهب زاهدانی است که دچار سرطان می‌شود و بعد از توسل به امام زمان(عج) شفا می‌گیرد.

نمایش «میهمان جمکران» نیز از 29 تیر تا هفتم مردادماه در پلاتوی ماه فرهنگسرای جوان به روی صحنه می‌رود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری