کد خبر: 2861

مسئول صندوق اعتباری هنر در قم:

مسئول صندوق اعتباری هنر اداره کل ارشاد قم از تمدید مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی ویژه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه تا یکم مرداد خبر داد و گفت: ثبت‌نام فقط به صورت آنلاین و از طریق سایت اینترنتی به نشانی www.honarcredit.ir انجام می‌شود.

خبرگزاری فارس: مهلت ثبت‌نام بیمه تکمیلی ویژه اصحاب رسانه تمدید شد

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، حسین نیازمند با اعلام این خبر اظهار کرد: اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان از جمله نویسندگان، روزنامه‌نگاران، خبرنگاران و هنرمندان متقاضی ثبت‌نام بیمه تکمیلی فقط تا یکم مرداد ماه فرصت دارند تا از طریق سایت اینترنتی به نشانی www.honarcredit.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی از افزایش قابل توجه تعهدات درمانی در مقایسه با سنوات گذشته خبر داد و افزود: اعضای صندوق با پرداخت حدود نیمی از حق بیمه، می‌توانند از خدمات بیمه تکمیلی درمان بهره‌مند شوند و مابقی هزینه بر عهده صندوق خواهد بود.

مسئول صندوق اعتباری هنر در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با بیان اینکه فقط اعضای صندوق و یا کسانی که از طریق این صندوق زیرپوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند مجاز به استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی هستند، گفت: با این وجود متقاضیانی که شرایط لازم برای عضویت را دارند در صورت طی مراحل عضویت قبل از ثبت‌نام می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.

نیازمنددر توضیح مراحل ثبت‌نام در سامانه مذکور بیان کرد: متقاضیان پس از ورود به قسمت عضویت در صندوق و ثبت اطلاعات خود، در مرحله بعد نسبت به ثبت‌نام بیمه تکمیلی اقدام کنند.

وی تاکید کرد: تمام اعضای پیشین صندوق باید برای تشکیل پرونده جدید، از طریق این سامانه، عضویت خود را مجددا ثبت کنند و در صورت تمایل در ادامه از خدمات بیمه تکمیلی و دیگر خدمات این صندوق بهره ببرند.

جدول خدمات و سقف هزینه پرداختی بیمه تکمیلی اعضای صندوق اعتباری هنر در پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم به نشانی www.ershadqom.ir درج شده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری