کد خبر: 2736

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه قم:

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ملت ایران سرخود را بالا بگیرند و بدانند امروز روزی نیست که معاویه‌ها بخواهند قطعنامه‌های دروغین به ما تحمیل کنند.

خبرگزاری فارس: معاویه‌های زمان نمی‌توانند قطعنامه‌های دروغین به ما تحمیل کنند

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی در مراسم یادواره هزار شهید اصناف و بازار قم که در مسجد اعظم حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار شد، طی سخنانی اظهار کرد: ملت ما دیگر آن مردمی نیستند که شاهد باشند امام حسن (ع) ناچار به امضای قرارداد و صلح با دشمن باشد.

وی ادامه داد: در زمان امام حسن(ع) حضرت برای افشای چهره فاسد حکومت معاویه آن قرارداد صلح را پذیرفتند ولی امروز دیگر چهره استکبار جهانی افشا شده و نیازی به قرارداد برای روشن شدن ماهیت درونی آنها وجود ندارد.

حاجی صادقی خاطرنشان کرد: مردمی که اهل بصیرت باشند دیگر رهبر و مقتدای خود را تنها نمی‌گذارند.

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه مردم ما در تبعیت و اطاعت از ولی فقیه از هر زمان دیگر آگاه‌تر و با بصیرت‌تر هستند گفت: این مردم لحظه‌ای از ولایت عقب نمانده‌اند و هرگز جلوتر از رهبری نیز حرکت نخواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه باید قدردان نعمت ولایت فقیه باشیم گفت: در کنار نعمت بزرگ ولی فقیه، باید قدردان نعمت رهبری بصیر، شجاع و بصیر باشیم که از امام حسن و حسین (ع) درس گرفته است.

وی افزود: ملت ایران سرخود را بالا بگیرند و بدانند امروز روزی نیست که معاویه‌ها بخواهند قطعنامه‌های دروغین به ما تحمیل کنند.

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه دشمنان دنبال فتنه انگیزی هستند، گفت: خطر فتنه از ترور بالاتر است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری