کد خبر: 2726

طی دو روز گذشته صورت گرفت

مدیر عامل سازمان آتش نشانی قم گفت: طی دو روز گذشته 33 عملیات توسط نیروهای آتش‌نشانی صورت گرفت که 3 مصدوم نیز در پی داشت.

خبرگزاری فارس: انجام 33 عملیات توسط آتش‌نشانی قم
به گزارش قم خبر ، عباس جعفری در گفت‌وگو با فارس ، با تبیین عملکرد سازمان ‌آتش‌نشانی قم در 48 ساعت گذشته اظهار کرد: طی روزهای شنبه و یکشنبه 33 عملیات توسط نیروهای آتش‌نشانی صورت گرفت و این حوادث 3 مصدوم نیز در پی داشت.

 

وی  با اشاره به اینکه از این تعداد 15 عملیات به حوادث حریق اختصاص یافته بود،‌ افزود: عملیات‌های حریق شامل 2 عملیات حریق منزل، 2 حریق مغازه، یک حریق کارگاه دمپایی سازی، 3 حریق ضایعات، یک حریق خودرو پژو، یک حریق درخت، 2 حریق پیک‌نیک، یک حریق کنترل برق، یک حریق در سیم‌کشی ساختمان و یک حریق انباری بود.

 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم خاطرنشان کرد: از مجموع عملیات‌ها در این دو روز 16 عملیات در ارتباط با ایمن‌سازی بوده است که شامل یک عملیات ریزش چاه، ‌3 عملیات نشت سوخت و بنزین از خودرو، یک عملیات ایمن‌سازی آسانسور، 2 عملیات محبوس شدن،‌ یک عملیات رها سازی گربه،‌ 3 عملیات انتقال لانه زنبور،‌ یک صید موش صحرایی،‌ 2 عملیات بازماندن شیرآب و 2 عملیات بازگشایی درب منزل است.

 

وی گفت: همچنین از این تعداد عملیات 2 مورد زیر مجموعه عملیات‌های نجات بوده است که به واژگونی پژو در کمربندی اراک همراه با 2 مصدوم و برخورد خودرو سواری پژو با اتوبوس در منطقه بنیاد با یک مصدوم اختصاص داشته است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری