کد خبر: 2722

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان قم:

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان قم گفت: شورای تخصصی تئاتر قم با حضور کارشناسان برجسته به تدوین راهکارهای عملی برای رقم خوردن آینده‌ای روشن برای تئاتر قم می‌پردازد.

خبرگزاری فارس: شورای تخصصی تئاتر به تدوین راهکارهای عملی می‌پردازد
به گزارش قم خبر ، اصغر نوبخت امروز در گفت‌وگو با فارس ، با اشاره به تشکیل شورای تخصصی تئاتر بیان کرد:‌ در این شورا اساتید برجسته‌ای مانند محمد خبری، پارسایی، سید جواد طاهری و... حضور دارند که به بررسی نقاط ضعف و قوت تئاتر قم خواهند پرداخت.

وی افزود: پس از شناخت نقاط ضعف و قوت تئاتر قم با آسیب‌شناسی نقاط ضعف برطرف شده و نقاط قوت بیش‌ از پیش بهبود خواهد یافت تا تئاتر قم به رشد و تعالی برسد.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان قم ادامه داد: در این شورا جایگاه هنر تئاتر در قم تجزیه‌ و تحلیل شده و برای بالا بردن ارزش و جایگاه هنر تئاتر قم راهکارهای عملی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: در این شورای تخصصی اساتید دیگری مانند علی تفضلیان، حسین فدایی حسین، علی فرحناک، کوروش زارعی، رضا ابوذر، رضا آزاد، مهدی نیک‌روش و لیلا سادات موسوی حضور خواهند داشت.

نوبخت بیان کرد: امید است که با آغاز به کار این شورای تخصصی شاهد تولید نمایش‌های مطلوب و باکیفیت‌تر باشیم تا با نگاهی زیباتر نمایش‌هایی مخاطب پسند و ارزشی به روی صحنه بروند.

وی با بیان اینکه تئاتر زبان گویای نقاط ضعف و قوت جامعه است، گفت: نمایش‌هایی که با نگاه اخلاقی و ارزشی، دینی اسلامی، اجتماعی و سیاسی و فرهنگ دفاع مقدس به روی صحنه می‌رود تأثیر مطلوبی بر روی جامعه خواهد داشت.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی قم خاطرنشان کرد: امیدواریم با کارشناسان فرهیخته به تدوین چشم‌اندازی روشن در تئاتر قم برسیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری