کد خبر: 2713

معاون استاندار قم عنوان کرد

معاون امور عمرانی استاندار قم از اتخاذ تمهیدات ترافیکی ویژه شب‌های قدر در مسیرهای منتهی به حرم مطهر حضرت معصومه(س) خبر داد.

خبرگزاری فارس: اتخاذ تمهیدات ترافیکی شبهای قدر در قم
به گزارش قم  خبر به نقل از روابط عمومی استانداری قم، جواد دلاوری در جلسه شورای ترافیک قم ماه رمضان راه ماه نزول برکات الهی برای بندگان و شب‌های قدر را زمان آمرزش توصیف کرد و گفت: در همین راستا و برای بهره‌گیری مؤمنین روزه‌دار از فیوضات معنوی این شب‌ها تمهیدات ویژه ترافیکی برای برقراری نظم در ورود و خروج زائرین به حرم مطهر کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران اتخاذ شده که توسط عوامل ذیربط انجام خواهد شد.

 

وی افزود: زمان شروع و پایان مراسم شب‌های قدر در این دو مکان مقدس به نحوی تنظیم شده تا کمترین تداخل ترافیکی در این شب‌ها به وجود بیاید.

 

معاون عمرانی استاندار قم آماده‌سازی پارکینگ‌ها، استقرار اتوبوس‌ها برای رفت و برگشت مردم، انسداد مسیرهای منتهی به حرم مطهر و سایر محدودیت‌های ترافیکی را از جمله اقدامات لازم برای روانی ترافیک در این شب‌ها برشمرد.

 

وی در خصوص مشکلات مسافران ایستگاه محمدیه اظهار کرد: با توجه به مسافت زیاد این ایستگاه با مرکز شهر قم و مشکلاتی که برای تردد مسافران این ایستگاه به وجود می‌آید شرکت واحد اتوبوسرانی با همکاری و مساعدت پلیس راه استان به مسافران این ایستگاه سرویس‌دهی می‌کند.

 

دلاوری برنامه بلند مدت ساماندهی و رفع مشکلات فعلی این ایستگاه را احداث ایستگاه جدید در پایانه شمالی شهر قم عنوان کرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری