کد خبر: 2707

دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم برگزار می‌کند

معاون فرهنگی دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم از برگزاری جشنواره سرود آواها و نغمه‌های آسمانی در مرداد ماه در قم خبر داد.

خبرگزاری فارس: جشنواره سرود آواها و نغمه‌های آسمانی در قم

به گزارش قم خبر ، حجت‌الاسلام سید احمد موسوی امروز در گفت‌وگو با فارس از برگزاری جشنواره سرود آواها و نغمه‌های آسمانی در استان قم خبر داد و گفت: این جشنواره 12 مرداد ماه سالن آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این جشنواره برای نوجوانان و جوانان تهیه شده است اظهار کرد: تاکنون گروه‌های سرود استقبال خوبی از این جشنواره به عمل آورده‌اند به گونه‌ای که بالغ بر 50 گروه سرود از سطح استان برای شرکت در این جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند.

معاون فرهنگی دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم گفت: از میان متقاضیان شرکت در این جشنواره منتخبینی که تا یکم مردادماه نمونه کار خود را بر روی سی‌دی به دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تحویل داده و تائید شوند به این جشنواره راه خواهند یافت.

وی با بیان اینکه به گروه‌های برگزیده اول تا سوم هدایای نفیسی اهدا خواهد شد، تصریح کرد: گروه‌های علاقمند به شرکت در جشنواره سرود آواها و نغمه‌های آسمانی می‌توانند محتوای آثار خود را با توجه به 10 موضوع شهدا، وطن، امام زمان (عج)، پیامبر اکرم(ص)،‌ انقلاب، نماز، مسجد، رهبری، موضوعات اجتماعی و دفاع مقدس تهیه کنند.

حجت‌الاسلام موسوی در پایان هدف از برگزاری این جشنواره را رشد و ارتقاء برنامه‌های هنری در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد دانست و گفت: دبیرخانه به دنبال ارائه موثر ارز‌ش‌های انقلاب و اسلام در قالب‌های هنری به جوانان و نوجوانان است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری