کد خبر: 2626

مدیر سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران:

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی تحصیل در مقطع سطح دو (کارشناسی) حوزه‌های علمیه خواهران در پایگاه paziresh.whc.ir اعلام شد.

خبرگزاری فارس: اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی مقطع سطح دو حوزه‌های علمیه خواهران اعلام شد
به گزارش قم خبر ، فارس به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران، مدیر سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران اظهار کرد: داوطلبان می‌توانند با در اختیار داشتن کد رهگیری و شماره پرونده و مراجعه به پایگاه paziresh.whc.ir از وضعیت خود مطلع شوند.

حجت‌الاسلام محمد احمدی با اشاره به اینکه پذیرش داوطلبان برای تحصیل در مقطع سطح دو حوزه‌های علمیه خواهران بدون آزمون ورودی انجام می‌شود خاطرنشان کرد: امتیاز نهایی افراد بر اساس مجموع امتیازات و ضرایب معدل و مصاحبه اخلاقی - رفتاری محاسبه شده است و داوطلبان به ترتیب از بالاترین امتیاز طبق ظرفیت مدارس معرفی شده‌اند.

احمدی افزود: تمام پذیرفته‌شدگان قطعی موظفند طبق زمان‌بندی مندرج در دفترچه برای ثبت نام به مدارس علمیه محل پذیرش خود مراجعه کنند. عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان جهت ثبت نام، در موعد مقرر به منزله انصراف از تحصیل تلقی می‌شود و با رعایت سایر مقررات، افراد واجد شرایط جایگزین خواهند شد.

وی اظهار کرد: داوطلبانی که نسبت به نتیجه خود اعتراض دارند، می‌توانند تا 26 تیرماه به پایگاه مدیریت سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران مراجعه و نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند.

مدیر سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران تعداد پذیرفته‌شدگان در حوزه‌های علمیه خواهران کشور را بیش از 12 هزار نفر ذکر کرد و گفت: این افراد در 350 واحد علمی تربیتی به تحصیل خواهند پرداخت.

وی افزود: تحصیل در مقطع سطح دو حوزه‌های علمیه خواهران برای دارندگان مدرک دیپلم طی پنج سال و برای دارندگان مدرک سیکل طی هفت سال انجام می‌شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری