کد خبر: 15067

مدیر عامل جمعیت هلال احمر قم خبر داد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر قم گفت: بالغ بر 31 اکیپ از جوانان ما کار اطلاع رسانی و راهنمایی به مسافران نوروزی را عهده دار هستند

 محمد گل فشان در گفت و گو با قم خبر، با اشاره به اجرای این طرح از 24 اسفند لغایت 15 فروردین ماه 94 در سراسر کشور گفت: جمعیت هلال احمر استان قم نیز برای ارائه خدمات به زائران کریمه اهل بیت(س)  و مسافران و زائرینی که از این استان عبور می کنند در این ایام فعال است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم  با اشاره به اینکه بالغ بر 31 اکیپ از جوانان ما کار اطلاع رسانی و راهنمایی به مسافران نوروزی را عهده دار هستند، افزود: در بخش امدادی نیز بالغ بر 16 اکیپ در نقاط مختلف استان استقرار یافته اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم با تاکید براینکه لازم است در محورهای جدید پایگاه های ثابت ایجاد شود عنوان کرد: سه اکیپ ثابت و 13 اکیپ سیار در سطح استان قم،در این ایام فعال هستند.

گل فشان با بیان اینکه ایجاد اکیپ های سیار با وجود نداشتن امکانات رفاهی برای امدادگران از مواردی است که استان ما را نسبت به استان های دیگر متمایز می کند خاطرنشان کرد: امیدواریم نیاز به اکیپ های ثابت را با کمک مسئولین در سال 94 بر طرف کنیم تا در طول سال بتوانیم در خدمت مسافرین باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری