کد خبر: 14997

مدیر موسسه «امیر بیان»:

مدیر موسسه «امیر بیان» از اجرای ویژه جنگ نرم و تهاجم فرهنگی غرب علیه ایران خبر داد و گفت: دراین راستا باید مراکز استان‌های کشور را تجهیز کرد که بر اساس برنامه ریزی‌ها سالانه در دو استان شعبه موسسه «امیر بیان» تاسیس می‌شود.

به گزارش خبرگزاری قم خبر، حجت الاسلام سامان هادی‌پور بااشاره به اصول کاری موسسه «امیر بیان» اظهار داشت: این موسسه هر روز قبل از آغاز کار اداری، آموزشی و پژوهشی سه سوره توحید را به پیشگاه امیرالمومنین (ع) هدیه می‌کند.

 
مدیر موسسه «امیر بیان» با اشاره به علت تاسیس این موسسه افزود: مهم‌ترین خلا حوزه‌های علمیه موضوع خطابه است که با تاسیس این موسسه درصدد رفع این خلا هستیم و در این راه نیز از مفاهیم قرآنی و نهج البلاغه نیز بهره‌مند می‌شویم.
 
وی تصریح کرد: در حال حاضر 300 ساعت آموزش نظری و 600 ساعت کارگاه علمی برگزار کرده‌ایم، در شش سال گذشته 120 نفر در این موسسه پذیرش شده و درحال حاضر 10 برابر شده که به خاطر محدودیت مکان برای برگزاری کلاس 800 نفر از آن‌ها در مهر سال جاری پذیرش شد.
 
حجت الاسلام هادی‌پور با اشاره به توطئه جنگ نرم و تهاجم فرهنگی غرب علیه ایران اظهار داشت: دراین راستا باید مراکز استان‌های کشور را تجهیز کرد که بر اساس برنامه ریزی‌ها سالانه در دو استان شعبه موسسه «امیر بیان» تاسیس می‌شود.
 
مدیر موسسه «امیر بیان» افزود: درتهران شعبه‌ای با 250 طلبه و شعبه اصفهان با 350 طلبه در حال فعالیت هستند و در شیراز و مشهد نیز شعبی دایر می‌شود البته استان‌های یزد، کرمان و لرستان نیز درخواست تاسیس شعبه ارائه کرده‌اند.
 
وی تاکید کرد: مراکز عمل تخصصی در قم به تعداد زیادی وجود دارد بنابراین باید در سایر شهر‌ها و استان‌ها تمرکز داشت که در این راستا نیز 10 استاد خبره و 100 استادیار برای تدریس تربیت کرده‌ایم.
 
حجت الاسلام هادی‌پور گفت: در پژوهشگاه تبلغ موسسه «امیر بیان» نیز هشت رشته گروه تبلیغ رسانه‌ای، گروه تبلیغ مجازی، روان‌شناسی تبلیغ، مدیریت استراتژیک تبلیغ، روش بین المللی تبلیغ، جامعه‌شناسی تبلیغ و گروه علمی تبلیغ نیز فعالیت دارد.
 
مدیر موسسه «امیر بیان» افزود: از 4 سال قبل تا کنون اعزام سخنرانان موسسه را در دست اجرا داریم که در دو منطقه از تهران اجرا کرده‌ایم و پس از آن در 16 منطقه تهران 70 هزار دانش آموز را تحت پوشش تبلیغی خود قرار داده‌ایم.
 
وی اظهار داشت: در محرم سال جاری 10 گروه تبلیغی با اعزام 500 روحانی 450 هزار نفر را تحت پوشش تبلیغی خود قرار دادند، البته موسسه «امیر بیان» در حال حاضر در غالب 6 معاونت با 40 اداره زیر مجموعه و 110 نیروی کار درحال فعالیت است.
 

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری