کد خبر: 14166

حجت‌الاسلام والمسلمین غرویان در نمایشگاه کتاب قم:

عضو هیئت علمی جامعة‌المصطفی‌ العالمیه گفت: برای نمایشگاه کتاب باید تبلیغات بیشتری صورت گیرد تا نسل جوان انس بیشتری با کتاب پیدا کنند.

خبرگزاری فارس: تبلیغات بیشتری برای نمایشگاه کتاب صورت گیرد
به گزارش قم خبر به نقل از ستاد خبری دهمین نمایشگاه کتاب استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محسن غرویان در حاشیه بازدید از این نمایشگاه با اشاره به اینکه قم مرکز علم، تفکر و اندیشه اسلامی است اظهار کرد: مجتمع ناشران می‌تواند مکان بسیار مناسبی برای علاقه‌مندان به کتاب باشد.

وی تصریح کرد: مجتمع ناشران از نظر جایگاه و وسعت مکان بسیار خوبی است؛ همچنین نمایشگاه کتاب دهم امکانات و تنوع بهتری نسبت به ادوار گذشته دارد اما باید کارهای بیشتری در آن صورت گیرد و تنوع کتاب بالا رود تا مردم نیز برای حضور در این مکان‌های فرهنگی بیشتر ترغیب می‌شوند.

عضو هیئت علمی جامعة ‌المصطفی ‌العالمیه با بیان اینکه باید مسئولان این نمایشگاه از متفکرین و اندیشمندان دعوت به عمل آورند تا در کنار نمایشگاه کتاب نشست‌های علمی برگزار کنند اظهار کرد: حضور ناشران بین‌المللی در اینگونه نمایشگاه‌ها موجب رشد و بالندگی حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها و به روز کردن مباحث دینی و اسلامی می‌شود.

غرویان ادامه داد: نباید مجتمع ناشران با شکل نمایشگاهی موقت باشد چون موجب می‌شود دانشجویان با آن آشنا شده و به عنوان مرکز خرید کتاب شناسایی کنند.

وی خاطرنشان کرد: دائمی شدن نمایشگاه کتاب پل ارتباطی بین نسل جوان با دانشمندان، متفکران و اندیشمندان به وجود خواهد آورد.

عضو هیئت علمی جامعة‌‌المصطفی‌ العالمیه در خصوص آگاهی مردم نسبت به وجود نمایشگاه کتاب اظهار کرد: با توجه به وسعت جامعه هر اندازه تبلیغات صورت گیرد کم است.

غرویان یادآور شد: مقارن شدن زمان نمایشگاه با ورود کاروان تدبیر و امید امری مبارک است.

وی تاکید کرد: برای نمایشگاه کتاب باید تبلیغات بیشتری صورت گیرد تا نسل جوان انس بیشتری با کتاب پیدا کنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری