کد خبر: 13971

وزیر راه و شهرسازی خبر داد

وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از آزادراه قم ـ گرمسار با بیان اینکه ساخت هر کیلومتر آزاد راه تقریبا ۱۰ میلیارد تومان هزینه دارد، گفت: آزادراه قم ـ گرمسار با حضور رئیس جمهور افتتاح می‌شود.

خبرگزاری فارس: افتتاح آزاد راه قم ـ گرمسار با حضور رئیس جمهور
به گزارش قم خبر  به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، عباس آخوندی در حاشیه بازدید از آزادراه قم ـ گرمسار گفت: طول این آزادراه 156 کیلومتر است که هفته آینده با حضور رئیس جمهور افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر این آزاد راه تقریبا تکمیل شده و آماده بهره‌برداری است، افزود: در چند ماه گذشته نماینده‌ای از وزارت راه و شهرسازی برای بررسی وضعیت روند تکمیل این پروژه انتخاب شد و ماهانه دو بار جزئیات پروژه و مسایل ایمنی مربوط به آن را پیگیری می‌کند.

وزیر راه و شهرسازی ایمنی جاده‌ها را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: در این مسیر دوربین‌های نظارتی و تاسیسات بین‌راهی در نظر گرفته شده است.

آخوندی افزود: آزادراه قم ـ گرمسار کار فشرده‌ا‌ی بود که در مدت بسیار کوتاهی به پایان رسید و امیدواریم بتوانیم آن را به موقع و به خوبی افتتاح کنیم.

وی با بیان اینکه این آزادراه تقریبا آماده افتتاح است، گفت: ساخت هر کیلومتر آزادراه تقریبا 10 میلیارد تومان هزینه دارد و می‌توان گفت ارزش این آزادراه بیش از یک‌هزار و 500 میلیارد تومان است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری