کد خبر: 13804

با حضور جمعی از مسئولان سپاه استان قم

همایش بسیج و جنگ نرم با حضور جمعی از مسئولان سپاه استان قم در مرکز آموزش آیت‌الله سعیدی قم برگزار شد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، همایش بسیج و جنگ نرم عصر امروز به منظور ایجاد تعامل بیشتر میان فرماندهان و خبرنگاران بسیجی قم در مرکز آموزش آیت‌الله سعیدی برگزار شد.

امیرحسین مرادی، فرمانده ناحیه امام حسن(ع)، محمدرضا موحد فرمانده ناحیه امام حسن(ع)، محمد توانا مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان قم به همراه جمعی دیگر از مسئولان سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) و خبرنگاران افتخاری بسیج در قم در این مراسم حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم افشین گودرزی، معاون روابط عمومی و انتشارات س‍پاه استان قم با تاکید بر اینکه فرماندهان جنگ سخت در کنار افسران جنگ نرم باید در جبهه‌های فرهنگی حضور داشته باشند، تصریح کرد: خبرگزاری بسیج به دنبال آگاه‌سازی افکار عمومی در شرایط کنونی است و در سال گذشته استان قم رتبه دوم این خبرگزاری را به خود اختصاص داده است.

وی اضافه کرد: عقاید مردم مورد هدف رسانه‌ها قرار گرفته است، بنابراین امروز باید با استفاده از رسانه‌های ارزشی مقابل حرکت دشمن ایستادگی کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) با تاکید بر اینکه انسان به خوبی نسبت به خیر و شر بودن عمل خود آگاهی دارد، گفت: اگر انسان نسبت به ویژگی‌های عالم خلقت آگاه باشد، نسبت به اعمال خود دقت خواهد داشت و در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی و اقتصادی از این موارد استفاده خواهد کرد.

وی مطرح کرد: اگر انسان در حال برنامه‌ریزی و کار در حالت معرفت گام بر ندارد، بر عکس راه حرکت کرده است، هر چند سرعت داشته باشد، اما از این فضا بهره‌برداری نکرده است.

گفتنی است رضا حافظی، جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) سخنران دیگر این مراسم خواهد بود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری