کد خبر: 13778

آیت‌الله دیرباز:

عضو مجلس خبرگان رهبری دلسوزی،‌ تلاش و اهدا جان را از ویژگی‌های شهدا دانست و گفت: شهدا در راه خود به اخلاص تکیه کرده و در این راه نهایت تلاش را برای تعالی جامعه انجام دادند.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، آیت‌الله عسگر دیرباز در کنگره شهدای دانشجوی استان قم که ظهر امروز در تالار مفید دانشگاه قم برگزار شد اظهار کرد: کنگره شهدای دانشجو در استان‌های مختلف کشور در حال برگزاری است و امروز این کنگره در استان قم برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه بسیج دانشجویی و سپاه استان قم در برگزاری این کنگره همکاری مناسبی دارند تصریح کرد: با توجه به آیه‌ای از قرآن کریم می‌توان فهمید که مقام شهید بالاترین درجه‌ای است که یک انسان می‌تواند در پیشگاه الهی کسب کند.

رئیس دانشگاه قم از جملات امام خمینی (ره) درباره شهدا یاد کرد و گفت: خداوند نگاه ویژه‌ای به شهدا دارد زیرا این افراد دلسوز جامعه و بشریت هستند و در‌ راه شهادت وقت، مال و جان خود را برای تعالی و دغدغه‌های جامعه اسلامی ایثار کردند.

وی دلسوزی،‌ تلاش و اهدا جان را از ویژگی‌های شهدا دانست و مطرح کرد: شهدا در راه خود به اخلاص تکیه کرده و در این راه نهایت تلاش را برای تعالی جامعه انجام دادند.

آیت‌الله دیرباز با بیان اینکه یاد و نام شهید رمزهای بسیاری برای مردم دارد افزود: افراد مختلف جامعه اسلامی مقام شهید را گرامی می‌دارند زیرا این امر وظیفه‌ای بر عهده قشرهای مختلف جامعه اسلامی است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری