کد خبر: 13747

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای قم:

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای قم گفت: توزیع کارت چهارمین دوره آزمون ادواری سال 1393 از ساعت 8 صبح 27بهمن همزمان با سراسر کشور در قم آغاز شد و تا ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ بهمن ادامه دارد.

احمد عطارنیا در گفت و گو با قم خبر، با اشاره به برگزاری آزمون ادواری اظهار داشت: 302 نفر در چهارمین دوره آزمون ادواری سال 1393  که مورخ یک اسفند ماه سال جاری  برگزار می شود ثبت نام كرده اند که از اين تعداد 221 نفر مرد و 81 نفر  زن هستند.

 
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای قم افزود: مرحله كتبی چهارمین دوره آزمون ادواری سال 1393 همزمان با سراسر کشور در 41  حرفه  و 24 حرفه همسان  یک اسفند ماه همزمان با ساراسر کشور در قم برگزار می شود.
 
وی با اشاره به مراحل اجرای آزمون های سنجش تصریح کرد: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله كتبی و عملی است و متقاضیان بر اساس حرفه انتخابی زمان ثبت نام خود در آزمون های کتبی شرکت می کنند و در صورت پذیرش و کسب حداقل 50 نمره از 100 نمره مجاز هستند که در آزمون عملی شرکت کنند.
 
عطارنیا تاکید کرد: داوطلبان شرکت در این آزمون ها  می توانند  از تاریخ  27بهمن  تا 29 بهمن با مراجعه به سامانهhttp://advari.irantvto.ir  و با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، كارت ورود به جلسه خود را دريافت کنند.
 
عطارنیا گفت: دواطلبان پس از قبولی در آزمون کتبی می توانند براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی اداره سنجش استان برای شركت در آزمون عملی به حوزه های تعيين شده مراجعه کنند.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری