کد خبر: 11369

تیم کشتی صبای قم در دومین مسابقه خود در لیگ جهانی کشتی فرنگی، برابر قهرمان چین مغلوب شد تا سرنوشت صعود این تیم به مبارزه سوم کشیده شود.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم ، نخستین دوره مسابقات کشتی باشگاه‌های جهان در بخش کشتی فرنگی امروز آغاز شد و تیم کشتی فرنگی صبای قم پس از پیروزی بر نماینده مجارستان، برابر قهرمان کشتی چین شکست خورد.

در این مسابقات که با شرکت 4 تیم از کشورمان و 12 تیم خارجی برگزار می‌شود، تیم صبای قم نیز در دومین دیدار خود با حساب 7 بر یک و با امتیاز 22 بر 8 برابر تیم اتحاد کشتی چین مغلوب شد.

در این کشتی، در وزن 59 کیلوگرم حمید زارع از صبای قم با نتیجه 7 بر یک برابر وی لی از چین به پیروزی رسید و در دسته 66 کیلوگرم، ابوذر نور‌زاده از صبای قم 3 بر صفر برابر گائو کوآن ژانگ از چین مغلوب شد.

در دسته71 کیلوگرم عباس محب تاش، فرنگی کار صبا با نتیجه 7 بر صفر مقابل پان ژنگ از چین مغلوب شد و در وزن 75 کیلوگرم مهدی ابراهیمی فرنگی کار قمی برابر جونجی نا‌از چین مبارزه را واگذار کرد.

در وزن 80 کیلوگرم علی زینتی رفاه کشتی گیر قمی با نتیجه 3 بر صفر برابر آیشا آیشان از چین شکست خورد و در دسته 85 کیلوگرم سامان عزیزی با حساب 3 بر یک برابر فی پینگ از چین مغلوب شد.

در دسته 98 کیلوگرم علی علیاری از صبای قم 4 بر 2 در مبارزه با دی ژیائو از چین کشتی را واگذار کرد و در دسته 130 کیلوگرم عباس نوری از صبا برابر کیانگ منگ از چین شکست خورد.

تیم صبای قم نیز در نخستین دیدار خود با حساب 6 بر 2 و با امتیاز 20 بر 7 از سد تیم فرنج‌ماروش مجارستان عبور کرد و در سومین مسابقه خود را گمرک اسپورت آذربایجان مسابقه می‌دهد.

تیم کشتی صبای قم در گروه نخست این رقابت‌ها با تیم‌های گمرک اسپورت آذربایجان، اتحادیه کشتی چین و فرنچ ماروش مجارستان همگروه است در حالی که صبا با نایب قهرمانی در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور جواز حضور در این رقابت‌ها را به دست آورده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری