تیم فوتبال جوانان صبای قم در مسابقات فوتبال لیگ دسته اول جوانان کشور به شکلی ناباورانه برابر پاس همدان مغلوب شد.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم ، آخرین مسابقه تیم فوتبال صبا در لیگ جوانان کشور با پایانی تلخ برای این تیم همراه بود تا مسابقات صبا در دور برگشت جنبه حیاتی تری برای این تیم پیدا کند.

شاگردان سید محسن بابامیری در تیم فوتبال جوانان صبای قم در مسابقه‌ای خانگی در ورزشگاه شهید پاسدار حیدریان قم برابر پاس همدان قرار گرفتند و امیدوار بودند با کسب یک پیروزی خانگی، موقعیت خود را در جدول بهبود بخشند.

صبا که پیش از این مسابقه با کسب یک پیروزی برابر پارس خلیج خودروی تهران، یک تساوی برابر خورشید قروه و یک شکست برابر آب منطقه‌ای کرمانشاه، 4 امتیاز کسب کرده بود برای افزایش بخت صعود خود باید از سد پاس می‌گذشت اما سرنوشت این مسابقه برای صبا شیرین نبود.

در این مسابقه تیم فوتبال صبای قم با نتیجه 2 بر یک برابر پاس همدان شکست خورد تا با 4 امتیاز از 4 بازی نیم فصل را به پایان برساند و پیروزی برابر آب منطقه‌ای کرمانشاه در نخستین بازی دور برگشت در قم برای این تیم جنبه حیاتی پیدا کند.

تنها گل تیم فوتبال صبای قم در نیمه دوم توسط صادق عظیمی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید در حالی که صبا در نیمه نخست 2 بار دروازه خود را باز شده دیده بود.

صبا در نخستین مسابقه خود در لیگ جوانان در کرمانشاه 2 بر یک برابر آب منطقه‌ای این شهر شکست خورد اما پیروزی 2 بر صفر صبا در دومین بازی در قم برابر پارس خلیج خودروی قرچک امید را به اردوی صبا بازگرداند.

سومین مسابقه صبا در کردستان برابر خورشید قروه برگزار شد که این بازی در پایان به تساوی بدون گل انجامید اما شکست برابر پاس در قم کار صعود صبا به دور دوم را سخت کرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری