استاندار قم با اشاره به بررسی روند اجرای پروژهٔ توسعه ضلع شرقی حرم مطهر حضرت معصومه (س) گفت: صحن اصلی شبستان و کتابخانه این طرح تا دههٔ فجر امسال به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قم، حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش صبح امروز به همراه معاونان و مدیر کل راه و شهرسازی قم با آخوندی وزیر راه و شهرسازی دیدار کردند.

استاندار قم با اشاره به نتایج این نشست، از پیگیری مصوبات سفر اخیر وزیر به قم خبر داد و اظهار داشت: میزان پیشرفت، همچنین مشکلات و موانع طرح‌های مهم عمرانی حوزه راه و شهرسازی استان در این جلسه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش با اشاره به بررسی روند اجرای پروژهٔ توسعه ضلع شرقی حرم مطهر حضرت معصومه (س) در این جلسه، تلاش مسئولان وزارتی و استانی بر اتمام هر چه زود‌تر عملیات عمرانی این طرح را مورد توجه قرار داد و افزود: صحن اصلی شبستان و کتابخانه این طرح تا دههٔ فجر امسال به بهره برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه آزادراه قم- گرمسار نقش موثری را در کاهش مسیر بین دو استان قم و سمنان ایفا می‌کند، ضرورت تسریع در تکمیل و اتمام عملیات ایمن سازی این محور را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: با پایان یافتن عملیات عمرانی، تا دههٔ فجر امسال شاهد بهره برداری از این آزادراه هستیم.

استاندار قم همچنین احیای بخش‌های فرسوده قم خصوصا در منطقهٔ آذر را مورد توجه قرار داد و افزود: برای تسهیل رفت و آمد شهروندان و انجام سریع‌تر امور اداری مربوط به احیای بافت‌های فرسوده، دفا‌تر تسهیل گر ویژه‌ای از سوی اداره کل راه و شهرسازی استان در محلات یاد شده شهر راه اندازی می‌شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری