مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم با اشاره به رویکرد استفاده از کالاهای داخلی در قم گفت: دولت حمایت‌های لازم را از صنایع داخلی خواهد داشت تا مردم محصولی با کیفیت در اختیار داشته باشند.

به گزارش قم خبر ؛ امیر طیبی‌نژاد‌ امروز در گفت‌و‌گو با فارس با اشاره به ساختار و نظام صنعتی و همچنین نظارت مستمر دستگاه‌های بازرسی در قم اظهار کرد: بر همین اساس واحدها و کارخانجات تولیدی با بهترین کیفیت‌ها در قم مشغول فعالیت هستند.

وی افزود: عاملان فروش در قم نمایندگی بهترین و با کیفیت‌ترین برندها را دارند و می‌توان گفت مردم قم با مراجعه به آنها، از بهترین تولیدات ساخت داخل استفاده می‌کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم با اشاره به رویکرد استفاده از کالاهای داخلی در قم خاطرنشان کرد: دولت هم حمایت‌های لازم را از صنایع داخلی خواهد داشت تا مردم بتوانند علاوه بر اینکه از تولید کالای ایرانی پشتیبانی می‌کنند، محصولی باکیفیت و بادوام در اختیار داشته باشند.

طیبی‌نژاد خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات مربوط به صنایع در قم، طرح عارضه‌یابی به منظور شناخت مشکلات صنایع کوچک و علت تعطیلی آنها به منظور ارائه راهکارهای مناسب برای رفع موانع در دستور کار قرار دارد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری