دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: جای بسیار شکرگزاری و افتخار است که شبکهٔ ولایت در حوزه علمیه پرآوازه قم فعالیت کرده و برنامه‌های آن از پایگاه عظیم تشیع پخش می‌شود و عاشقان ولایت را از معارف اهل بیت (ع) سیراب می‌کند.

به گزارش قم خبر به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت‌الله مرتضی مقتدایی در بازدید از شبکه ماهواره‌ای ولایت، ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌های اثرگذار این شبکه اظهار داشت: خدای بزرگ را شاکرم از توفیقی که عنایت فرموده و دست اندرکاران این شبکه فراگیر معارف اهل بیت (ع) را به تشنگان دنیا می‌رسانند.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه افزود: خدمات و تلاشی که در این شبکه ماهواره‌ای با خلوص و صداقت انجام می‌گیرد جهاد در راه خدا محسوب می‌شود.

وی افزود: این شبکه تاثیرات بسیار عمیق و گسترده‌ای در سطح جهان دارد و جای بسیار شکرگزاری و افتخار است که شبکهٔ ولایت در حوزه علمیه پرآوازه قم فعالیت کرده و برنامه‌های آن از پایگاه عظیم تشیع پخش می‌شود و عاشقان ولایت را از معارف اهل بیت (ع) سیراب می‌کند.

آیت الله مقتدایی تاکید کرد: امروز شبهاتی ازسوی دشمنان و فتنه انگیزان در سطح جهان پراکنده می‌شود و با غرض ورزی اذهان بعضی از غافلان را مشوه می‌کنند، بر این اساس باید فضلای حوزه با استفاده از این فضای خوب پاسخ شبهات را عالمانه بدهند.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه تاکید کرد: به لطف خداوند این شبکه بدون توهین به دیگران و با احترام و ادب اسلامی، پاسخ قوی و محکم به القا کنندگان شبهه می‌دهد و این ادب و متانت باعث شده مخاطبان در اقصی نقاط جهانبه آن گرایش زاید الوصفی داشته باشند.

آیت‌الله مقتدایی تاکید کرد: این شبکه افتخاری برای حوزه علمیه قم است و اجر زحماتی که حجت الاسلام والمسلمین حسینی قزوینی و همکارانشان که همه از علما، فضلا و دلسوزان اسلام و نظام هستند و زیر نظر مرجع عالیقدر آیت‌الله العظمی مکارم فعالیت می‌کنند نزد پروردگار متعال خواهد بود و یقین داریم این شبکه مورد عنایت ویژهٔ حضرت صاحب الامر (عج) می‌باشد.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه خاطرنشان کرد: انتظار حضرت حجت (عج) از سربازان خود و طلاب و فضلای حوزه این است و مطالب اسلام و تشیع را مطرح کنند و شبهاتی که القا می‌شود را به نحو احسن در این گونه فضا‌ها پاسخ دهند.

وی افزود: بحمدالله این شبکه در سطح جهان، جای خودش را باز کرده بینندگان و علاقه مندان به آن اعتماد کافی دارند.

آیت‌الله مقتدایی با تشکر از دست اندرکاران این شبکه جهانی خاطر نشان ساخت: انشالله توفیقات رسانه شیعه روز به روز بیشتر شود و بتواند خدمات دینی خودرا گسترش دهد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری