فرمانده ناحیه امام حسین(ع) سپاه استان قم به وضعیت کشورهای منطقه اشاره کرد و گفت: ایجاد کمربند تفکر بسیج، رژیم صهیونیستی را ناامن کرده است.

خبرگزاری فارس: کمربند تفکر بسیج رژیم صهیونیستی را ناامن کرده است
به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، محمدعلی مختاران در مراسم گرامیداشت هفته بسیج که به همت مشترک پایگاه سردار شهید مصطفی کلهری و هیئت ورزشکاران ولایی متوسط به حضرت فاطمه‌الزهرا(س) صبح امروز در حسینیه این پایگاه مقاومت برگزار شد، بیان کرد: رژیم صهیونیستی امروزه به تنگنا رسیده است.

وی با اشاره به اینکه داعش وسیله دشمنان برای تخریب چهره اسلام است، مطرح کرد: این گروهک تروریستی با حمایت‌های بسیاری در برابر مسلمانان ایستاده و فقط ادعای تبعیت از اسلام را بر دوش می‌کشد.

فرمانده ناحیه امام حسین(ع) سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) در ادامه بر گسترش مقاومت جهانی تاکید کرد و گفت: دشمن از مقاومت مردم ایران هراس داشت و امروزه این مقاومت به دنیا صادر شده است.

وی صدور ارزش‌های انقلابی به کشورهای منطقه را مدیون بسیج دانست و تصریح کرد: در هشت سال دفاع مقدس بسیجیان بدون هیچ درخواست مادی در برابر دشمن ایستادگی کردند و راه دیروز آنان امروزه نیز در جنگ نرم ادامه پیدا کرده است.

مختاران با تاکید بر اینکه هشت سال دفاع مقدس امتداد کربلا بوده است، خاطرنشان کرد: اینکه امروزه مردم کشورهای اسلامی به سمت تفکر بسیجی روی آورده‌اند نشان‌دهنده حق بودن این تفکر که در حقیقت از حضرت علی(ع) انتقال داده شده است.

وی در ادامه از وضعیت کشورهای منطقه از جمله لبنان، سوریه و یمن یاد کرد و با اشاره به نقش ایران در این کشورها افزود: امروزه کمربند تفکر بسیج به تهدیدی برای رژیم صهیونیستی تبدیل شده و مناطق اشغالی این رژیم غاصب را ناامن کرده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری