کد خبر: 10844

آیت‌الله رجبی:

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: با استعفای شهردار انقلابی و مومن قم مخالف هستم چراکه شهر قم به چنین شخص خدمت رسانی نیازمند است.

آیت‌الله محمود رجبی در گفت‌و‌گو با قم خبر، با اشاره به جلسه جمعه شب جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار داشت: در این جلسه مسائل فرهنگی، اجتماعی جامعه اسلامی و پیدا کردن راهکارهایی برای وحدت میان مسلمانان مد نظر بود و در همین راستا راهکارهایی نیز به تصویب رسید.

 

قائم مقام موسسه آموزشی امام خمینی (ره) افزود: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در جهت وحدت مسلمین و جلوگیری از جریان‌هایی که به نام اسلام و تشیع قصد ایجاد تفرقه میان مسلمین را دارند جلسه‌ای تشکیل داده و مسائل را بررسی می‌کند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم وی با اشاره به کسانی که به دنبال ایجاد تفرقه میان مسلمین هستند، بیان کرد: ایجاد نفاق میان مسلمین، به ویژه شیعیان هدفی است که صهیونیست و آمریکا به دنبال آن هستند و باید با آن‌ها مقابله گسترده‌ای انجام شود.

 

آیت الله رجبی با اشاره به استعفای شهردار قم، گفت: شهردار قم نیرویی مومن و فردی انقلابی است و من به شدت با استعفای این عنصر انقلابی مخالفت هستم.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم این استعفا را پیگیری می‌کنیم چرا که استفعای این عنصر انقلابی به ضرر مردم شهر است، شهردار قم تعاملی سازنده با روحانیون و حوزه علمیه قم دارد و نبود وی لطمه بزرگی برای شهر است.

وی بیان کرد: با کمک دلسوزان شهر مقدس قم به دنبال پیدا کردن کسانی که شهردار قم را مجبور به این استعفا کرده‌اند، هستیم و کمک می‌کنیم شهردار خدمت رسان و انقلابی شهر قم در جایگاه خود باقی بماند تا شهر قم پیشرفت روز افزونی داشته باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری