فرمانده سپاه علی بن ابی طالب (ع) گفت: از سال ۹۰ مه مقارن با تاسیس بیمارستان علی بن ابی طالب (ع) تاکنون چهار میلیون نفر از خدمات این بیمارستان استفاده کردند و این بیمارستان همواره به صورت عام در خدمت مردم قم بوده است.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم ، سردار مهدی مهدوی‌نژاد ظهر امروز در مراسم سالگرد افتتاح بیمارستان علی بن ابی طالب (ع) با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به قم اظهار کرد: سفر مقام معظم رهبری در سال 89 سفری پرخیر و برکت بوده است، خانواده شهید زین الدین از مقام معظم رهبری درخواست تاسیس بیمارستانی در قم کردند و حسب الامر ایشان کلینیک تخصصی سپاه قم به بیمارستان علی بن ابی طالب ارتقا پیدا کرد.

وی تصریح کرد: از تاریخ تاسیس بیمارستان علی بن ابی طالب (ع) تاکنون چهار میلیون نفر از خدمات این بیمارستان استفاده کردند و این بیمارستان به صورت عام در خدمت مردم قم و به صورت خاص در خدمت خانواده‌های ایثارگران و نیروهای مسلح بوده است.

فرمانده سپاه علی بن ابی طالب (ع) با اشاره به پشتیبانی مردم از نظام جمهوری اسلامی گفت: مردم در دوران جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی از نظام جمهوری اسلامی و رزمندگان پشتیبانی کردند، پس از دفاع مقدس هم مردم در مقابل فتنه‌ها ایستادند و پاسداری و پشتیبانی خودشان را در برهه‌های مختلف از نظام جمهوری اسلامی نشان دادند.

وی تصریح کرد: با شلیک موشک‌های سبک فلسطینی به اسرائیل، مردم این کشور غاصب به پناهگاه‌ها پناه بردند، ما افول دشمنان را شاهد هستیم و حقانیت نظام جمهوری را هر روز مشاهده می‌کنیم، قطعا توطئه‌هایی که صهیونیست‌ها در برابر مسلمانان برنامه ریزی می‌کنند تا صفوف مسلمانان شکسته شود، شکست می‌خورد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری