مدیرکل بهزیستی استان قم از فراخوان مقاله همایش پیشگیری از کودک‌آزاری در قم خبر داد و گفت: این همایش 28 آبان‌ماه سال جاری برگزار می‌شود

به گزارش قم خبر ، رضا سلیقه امروز در گفت‌وگو با فارس در قم، از برگزاری همایش پیشگیری از کودک‌آزاری در قم خبر داد و گفت: در این همایش همه مسائل مربوط به کودک‌آزاری، از جنبه حقوقی، مجرمانه، آثار روانی و فردی و دیدگاه اسلام در ارتباط با کودک‌آزاری مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: مقالات ارسالی به این همایش در قالب یک کتاب به چاپ می‌رسد تا منبعی مناسب برای محققان در این زمینه باشد که در این راستا علاقه‌مندان باید حداکثر تا 15 آبان‌ماه سال جاری مقالات خود را به نشانی الکترونیکی KOODAKAZARI@YAHOO.COM دبیرخانه این همایش ارسال کنند.

مدیرکل بهزیستی استان قم با اشاره به محورهای این همایش گفت: بررسی علل و انواع کودک‌آزاری (کودک‌آزاری جسمی، ‌کودک‌آزاری روانی و...)، جنبه‌های حقوقی و مجرمانه کودک‌آزاری و آثار فردی کودک‌آزاری از محورهای این همایش است.

وی با بیان اینکه بسیاری از کودکان از نظر روانی و فردی دچار مشکلات خاص می‌شوند، تصریح کرد: این کودکان به دلیل مسائلی که برایشان گذشته است در بسیاری از مواقع دچار ناراحتی و افسردگی روحی شده و یا اینکه خود شخصیت کودک‌آزار پیدا می‌کنند که در این همایش به ابعاد گوناگون آثار ناشی از کودک‌آزاری بر روی روح و روان کودکان توجه می‌شود.

سلیقه ادامه داد: در روز همایش از افراد موثر در این مبحث دعوت می‌شود که مقالات خود را به دبیرخانه این همایش ارسال کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه برای مقالات محدودیتی در نظر گرفته نشده است از علاقه‌مندان به شرکت در این همایش تقاضا می‌شود فایل مقالات خود را در قالب WORD به دبیرخانه ارسال کنند.

سلیقه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه را تا 15 آبان‌ماه سال جاری ذکر کرد و گفت: این زمان تمدید نشده و به مقالاتی که پس از این تاریخ ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

وی همچنین از آغاز به کار وبلاگ خبری همایش پیشگیری از آسیب کودکان خبر داد و بیان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند تمام اخبار مربوط به این همایش را دنبال کنند.

مدیرکل بهزیستی استان قم خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند با شماره 37789792_ 025 دفتر امور آسیب‌دیدگان تماس بگیرند و اطلاعات بیشتر را در این زمینه کسب کنند.

وی اضافه کرد: در این همایش روانشناسان و کارشناسان حقوقی و قضایی استانی و کشوری حضور خواهند داشت.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری