کد خبر: 8464

فرمانده انتظامی قم گفت: جرائم ارتکابی در قم در مدت مشابه نسبت به سال قبل براساس گزارش‌های ۱۹۷، ۳۴ درصد کاهش یافته است.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنيم ، سردار کاظم مجتبایی که در صبحگاه نیروی انتظامی قم و با حضور فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سخن می‌گفت، با تبریک عید غدیر و دهه ولایت، اظهار کرد: در دوران اخیر امکان خدمت گذاری به مردم از هرزمان دیگری فراهم تر است و نیروی انتظامی برای خدمت به مردم و با آگاهی از تمامی خطرات به میدان آمده است تا امنیت و آرامش را برای مردم به ارمغان آورد.

فرمانده انتظامی قم افزود: نیروی انتظامی با تکیه بر دین محوری، ولایت مداری و عدالت جویی، تأمین امنیت مردم را در دستور کار خود قرار داده است و از سوی دیگر با قدرت در زمینه پژوهش و آموزش قدم برداشته است.

وی تصریح کرد: برای ساختن سازمانی فرهنگ محور و اجتماع مدار و برخوردار از توان عملیاتی بالا و قدرت پاسخ مناسب، از تمامی آموزش‌های لازم استفاده کرده‌ایم و تربیت کارکنانی فهمیم و آگاه در کنار دستورات ستادی، سبب موفقیت‌های بزرگی برای ناجا شده است.

مجتبایی با اشاره به ارتباط ناجا با مراکز علمی، پژوهشی و دینی در قم، تصریح کرد: کاهش 34 درصدی جرائم که از سوی مراکز نظارتی ناجا مانند 197 اعلام شده است، جز با تلاش فراوان و کار علمی و خودسازی درونی کارکنان ناجا در قم، ممکن نبوده است.

فرمانده انتظامی قم تاکید کرد: جلب اعتماد عمومی با سامانه 110 از سوی دیگر سبب افزایش اعتماد مردم به ناجا در قم شده است و پلیس قم با بهره گیری حداکثری از استعدادهای ملی و منطقه ای و علمای بزرگوار و مراجع عظام تقلید و نمایندگان مجلس، در مسیر پیشرفت قدم گذارده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری