کد خبر: 8284

رئیس پلیس راهور استان البرز از بی توجهی مسئولان شهری نسبت به اجرای طرح پارکبان و پارکومتر در استان البرز به خصوص کلانشهر کرج انتقاد کرد.

به گزارش قم خبر ؛ سرهنگ همایون شریفی در گفتگو با مهر اظهار داشت: متاسفانه مسئولان استان برای این اجرای این مهم تنها وعده هایی می دهند که عملیاتی نمی شود.

وی ادامه داد: از شهرداری و استانداری پیگیر اجرای این طرح در کلانشهر کرج هستیم زیرا بدون اجرای طرح پارکبان به طور قطع کاهش بار ترافیک نخواهیم داشت.

رئیس پلیس راهور استان البرز با بیان اینکه حاشیه معابر توسط برخی افراد خاص اشغال شده که موجب ایجاد ترافیک می شود، گفت: کلانشهر کرج به دلیل تعدد تردد خودرو ها نیازمند اجرای طرح پارکبان است و این امر به روانسازی ترافیک کمک شایانی خواهد کرد.

سرهنگ شریفی از مسئولان خواست به منظور ایجاد نظم در خیابان ها و به خصوص کنترل بار ترافیکی برای اجرای این طرح اهتمام ویژه داشته باشند.

وی مهندسی ترافیک را یکی دیگر از طرح های موثر در کاهش ترافیک و تصادفات عنوان کرد و اظهار داشت: خوشبختانه در این زمینه تعاملات مناسبی با شهرداری های استان به ویژه کلانشهر کرج برای نصب تابلو ها، نصب علائم و ... انجام شده است.

رئیس پلیس راهور استان البرز در پایان به برنامه های هفته ناجا اشاره و اعلام کرد: از ۱۴ مهر همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی شهرک ترافیکی در پارک شهید چمران به منظور آشنایی با قوانین و مقررات برپا شده است و برای روزهای ۱۶ و ۱۸ مهر جاری نیز تجلیل از نمونه های ترافیکی و رژه موتور سواران قانونمند را خواهیم داشت.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری